2733
2739
عنوان

چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 158 پست
چرااا چت میکنم ولی باید اون پسره ک منو میخواد خودشو بهم ثابت کنه و گرنه ک با چهار تا چت ک دیر سین کر ...

یکی رو بخوای قبل از اینک چیزی بشه باهاش چت ساده رو داری. من الان از کجا بفهمم با کسی چت نمیکنه. میگی حال ندارم. وقتی حال نداری  یکی پیام میده همون موقع سین میکنی دیگ؟ دیر سین کنی یعنی داری با یکی میحرفی

😐😐جای دختر و پسر عوض شده😐😐 چقده ناز میکنه😑 اونی ک باید فرصت بده تویی ن اون😑

اسی پسره😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس بچسب بهش.. خودش میگه گم شو من گفتم قبل اینکه اون دورت بندازه خودت کنار بکشی تا غرورت له نشه&nb ...

میگ ایده ال بشی هستم. بعضی اخلاق هات مثل گیر دادن هاتو و حساسیت بزار کنار

از اول نباید این رابطه رو شروع میکردی.وقتی بت گفته ایده ال من نیستی.چرا میخوای خودتو بخاطر یکی عوض ک ...

میگ اخلاقیاتت مثل گیر دادنت و حساسیت باید عوض بشه

2728
نه منم اینجوریم آب نمک انداختن نیست الان کسی حرفای دوست دارم خشک و خالی رو باور نمیکنه....

آقا برای اینک بهش ثابت کنم باید یه انگیزه ای داشته باشم. ن پیامی میده. دیر سین کردن هم در حد ۲ ۳ دقیقه تا پیام میده سریع از صفحه چت من خارج میشه میتونم خوشبین باشم؟

میگ اخلاقیاتت مثل گیر دادنت و حساسیت باید عوض بشه

خب اگه میتونی خودتو تغییر بده

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2740
یکی رو بخوای قبل از اینک چیزی بشه باهاش چت ساده رو داری. من الان از کجا بفهمم با کسی چت نمیکنه. میگی ...

اره ب خدا من اینطوریم ببین تو خودتو باید براش ثابت کنی     اگه میخواییش و گرنه بد دلی یا شکاک بودنت خودتو اذیت میکنه و بعدش یهو سرد میشی یا بهش پیام نده یا شکاک نباش ثابت کن 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
میگ ایده ال بشی هستم. بعضی اخلاق هات مثل گیر دادن هاتو و حساسیت بزار کنار

خودتو بخاطر هیشکی عوض نکن..

فردا روز بازیچه ش میشی..

من خودم ترجیح میدم منو با همین اخلاق به همین 

طرز تفکرم دوستم  داشته  باشن..

اگر اخلاق بدی داری و قبول داری خودت سعی کن درستش

کنی نه اینکه گیر میدی دیگه نده..

این یعنی ببخشید بی غیرت باش وتمام

تعطیل🚫                                                                                 

من تو عاشق کردن پسرا تخصص دارم اوایل مس تو بودم ولی😐😂

هه 😐ههههه😐ههههههه😐دیوونم خودتی 😐🖕🏻عصاب ندادم😒شیطونم😻عاشق رنگ قرمزممممم📍😐خیلی پوکرممم😂😂عاشق یه بیشور جذاب به اسم علیم دعا کنین بش برسم☹️❤️ رنگین کمون زندگیه من سیاه سفید بود:)⛓️به نام خالق حس نفرت همه ی آرزو هام با رفتن تو مردنمیرسه روزی که دکتر بهت بگه متاسفم واست:((میرسه روزی که دکتر بهت بگه متاسفم واست:((💫✨انقد که زندگیم تاریک بده روشنایی ببینم چشام اذیت میشه بیب✨ودف🍷کیم کیم📍
پسرم

عه وا پسری😐😂

هه 😐ههههه😐ههههههه😐دیوونم خودتی 😐🖕🏻عصاب ندادم😒شیطونم😻عاشق رنگ قرمزممممم📍😐خیلی پوکرممم😂😂عاشق یه بیشور جذاب به اسم علیم دعا کنین بش برسم☹️❤️ رنگین کمون زندگیه من سیاه سفید بود:)⛓️به نام خالق حس نفرت همه ی آرزو هام با رفتن تو مردنمیرسه روزی که دکتر بهت بگه متاسفم واست:((میرسه روزی که دکتر بهت بگه متاسفم واست:((💫✨انقد که زندگیم تاریک بده روشنایی ببینم چشام اذیت میشه بیب✨ودف🍷کیم کیم📍
2706