2737
2739
عنوان

چیکار کنم؟

933 بازدید | 158 پست

خسته نباشید.  یه سوال از دخترا. همکلاسی دارم ک ازش خوشم اومد و بهش گفتم. اونم گفت ایده ال من شو. خوب دارم تلاشمو  میکنم اما از اینکه وابسته بشم و بره میترسم  چون با این حرفی که زده یعنی ایده ال من نیستی الان شاید بعدا مثلا منم بخوام خوب این خوب نیست‌ میترسم از این‌ چیکار کنم ب نظرتون؟.و یه سوال  دیگ منم دوست دارم  با یکی ک چت میکنم تو صفحه چتم بمونه ولی یکم دیر سین میکنه یا مثلا  میگ فعلا  بعد آنلاین حالا با کی چت میکنه موندم .میترسم از ضربه خوردن. اگه دلش با یکی دیگ باشه چی؟.میگ من ب هر کسی فرصت نمیدم اما خوب اگه منو میخواد ک فرصت داده معمولا زیاد بیاد پیوی واسه چت چی بشع بیاد همش من حرفو میکشم وسط‌ آنلاین ولی با من چت نمیکنه. دخترا تورو خدا کمک  کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کات کن.غرورتو از سر راه اوردی؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
😐😐جای دختر و پسر عوض شده😐😐 چقده ناز میکنه😑 اونی ک باید فرصت بده تویی ن اون😑

همین‌ دیگ وقتی میگ فرصت میدم یعنی الان نمیخوامت از کجا معلوم بعدا بخواد

2738
به قول بچه های دانشگامون داره میزارتت تو اب نمک  تو اصن نباید میگفتی بهش ک دوسش داری

تو آب نمک نمیدونم ولی میگ اخلاقیاتت مثل گیر دادنات داره  اذیتم میکنه باید ایده آل بشی

اگه یکی رو بخوای باهاش چت نمیکنی؟

چرااا چت میکنم ولی باید اون پسره ک منو میخواد خودشو بهم ثابت کنه و گرنه ک با چهار تا چت ک دیر سین کرد زود سین کرد علاقه ها مشخص نمیشه...

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
میخواستم ولش کنم ک بهش نمیگفتم

پس بچسب بهش..

خودش میگه گم شو

من گفتم قبل اینکه اون دورت بندازه

خودت کنار بکشی تا غرورت له نشه 

حالا که خودت ارزش خودتو نمیدونی اونم خوردت کرد 

اشکالی نداره 

تعطیل🚫                                                                                 
دلیل کات کردنم چیه؟

از اول نباید این رابطه رو شروع میکردی.وقتی بت گفته ایده ال من نیستی.چرا میخوای خودتو بخاطر یکی عوض کنی ک بشی ایده الش؟مگه چته؟چ مشکل بزرگی داری؟والا من تنهایی رو ترجیح میدم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
به قول بچه های دانشگامون داره میزارتت تو اب نمک  تو اصن نباید میگفتی بهش ک دوسش داری

نه منم اینجوریم آب نمک انداختن نیست الان کسی حرفای دوست دارم خشک و خالی رو باور نمیکنه....

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2706