2737
2739
عنوان

سرمایه گذاری تو بورس

93 بازدید | 10 پست

سلام دوستان . به نظرتون الان پولمون رو تو بورس بزاریم خوبه یا نه؟

اساتید اهل فن بیاید راهنمایی کنید لطفا

🌹مرا هزار امید هست و هر هزار تویی 🌹

الان بازار تو کفه

بهترین موقع وروده

فقط حتما و حتما تو یه سهم کارشناسی شده بزاره

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

برید سراغ نمادهایی که کف نمودار قیمتی هستن و رشد چندانی نداشتن اینطوری ریسکش خیلی پایین میاد 

فقط هم نمادهای شاخص ساز نخرید ترکیبی باشه بهتره

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
الان بازار تو کفه بهترین موقع وروده فقط حتما و حتما تو یه سهم کارشناسی شده بزاره

ممنونم دوست عزیز . میشه بیشتر راهنمایی کنین .مثلا چه سهمی خوبه . من وارد نیستم . میخوام از کم هم شروع کنم

نیا توی بورس ..کارشناسا میگن تا یه مدت طولانی بورس تو رکورده..همش استرس و ناراحتی باید بکشی...

ای باباااا .

یه مقدار پول داشتم گفتم بی ارزش نشه بزارم تو بورس .

ای باباااا . یه مقدار پول داشتم گفتم بی ارزش نشه بزارم تو بورس .

من خودم تو بورسم...مثل چی پشیمونم..اولا که هیچ وقت این جا و اونحا دنبال این نباش که بهت سهم معرفی شه..من خودم چند تا کانال چند تا خبره بورس رو دنبال میکنم با تحلیل هاشون..چند تا سهمم با مثلا تحلیل هاشون خریدم...ولی دریغ از یکدوم که سود بدن..‌‌الان میگم کاش پولم رو نیاورده بودم تو بورس ..تو بانکم بود بیشتر بهم سود میداد

2740
من خودم تو بورسم...مثل چی پشیمونم..اولا که هیچ وقت این جا و اونحا دنبال این نباش که بهت سهم معرفی شه ...

انشالله تو دراز مدت براتون سود بده . فکر میکنم باید تو کوتاه مدت انتظاری نداشته باشیم

انشالله تو دراز مدت براتون سود بده . فکر میکنم باید تو کوتاه مدت انتظاری نداشته باشیم

دقیقا حرفت درسته من خودم تجربه کردم با اینکه منم تازه وارد بورس شدم ولی راضی ام