2733
2739
عنوان

بچهاا به کمکتون نیاز دارم

67 بازدید | 4 پست

سلام بچها خوبین،من حدود 11 ماه پیش از ی پیج اینستا گردنبند و جا کلیدی  و چراغ خواب طرح چوب خریدم قبلا داخل واتساپ پیگیر بودم ک بسته ارسال شده یا نه،متاسفانه واتساپم خراب شد و من شماره طرف ذخیره نکردم الان ب کمکتون نیاز دارم 🥺 شاید شماهم از اینستا خرید کردین اول میگن ک گردنبند و جا کلیدی برنده شدین مجموعه اسمایل عکاس خیابانی اگه میشناسین،تنها چیزی ک ازشون سراغ دارم اسم کسی هست ک پول واریز کردم حتی پیج هم گم کردم ب اسم میلاد معماریان

توروخدا اگه میشناسین پیام بدین ک من پیگیر بسته ام باشم 

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش اس ...

خودتون تایپک بزنیداین حق الناسه توتایپک دیگران

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731