2737
2739
عنوان

دوس پسر

201 بازدید | 14 پست

من یه دختر بیس ساله ام از ۱۴ سالگی کلی پیشنهاد دوستی داشتم تو راه مدرسه و خیابون و اینا ولی هیچ وقت قبول نکردم به خاطر محدودیت های خونوادم ولی همیشه دلم یه شیطنتی میخواست دوستامو میدیم حسودیم میشد اما مامانم میگفت اینا عاقبت ندارن...

دختر مغرور خاص💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان که دوستامو می بینم میبینم کار درست و من کردم و اونا چیزی نصیبشون نشده و خیلی چیزا رو از دست دادن اما الان مخصوصا یکی دوسال اخیر همه دختر و پسرا رل دارن همه با دوستشون ازدواج میکنن و ازدواج سنتی زیاد نیست

دختر مغرور خاص💜

نمیدونم شاید به خاطر اعتماد به نفس کممه همش میترسم تو مجازی اشنا شیم منو تو واقعیت ببینه و نخوادم یا دلم میخوتد یه نفر کلی التماس کنه تا باهاش دوست شم اما الان یجوری شده که دخترا هم به پسرا پیشنهاد میدن 

دختر مغرور خاص💜
2740
بیخیال کی تو ۲۰ سالگی به امید ازدواج دوست میشه ۲۰ هنوز خیلی زوده واسه ازدواج و این حرفا

دقیقا منم قصد ازدواج ندارم و میگم برا چی خودمو اذیت کنم ولی میگم حب شاید ادم خوبی بود و به ازدواج ختم شد

دختر مغرور خاص💜
دقیقا منم قصد ازدواج ندارم و میگم برا چی خودمو اذیت کنم ولی میگم حب شاید ادم خوبی بود و به ازدواج خت ...

به ازدواج ختم بشه یا نه چون تا حالا دوست نشدی شدید وابسته میشی واگر بره بد ضربه ای میخوری همینجوری راحتی بخدا 

مطمئنم عشقم برمیگرده یکی از همین روزا و تولدشو باهم جشن میگیریم🤩😍

دختر خانم محترم 

ترو خدا همین فرمون برو اصلا اطمینان نکن من یک آقا هستم دوست دختر و دوست پسر داشتن نشانه اعتماد بنفس نیست اتفاقا شما عزت نفس بالایی داری پیروز و موفق باشی 

رویای من اینه = دنیای بی کینه
2706