2752
2739
عنوان

خانومای قدبلند بیاینننن

214 بازدید | 32 پست

بعضی خانومای قدکوتاه شماروهم که میبینن یه جوری میشن؟

ببخشیدانگار که حسادت کنن(‌نه همه کوتاه ها)

من که دیگه واقعا خسته شدم از این نگاه هایی که انگار ارث پدرشونو بالا کشیدم🤒

من هم تیپم خوبه هم چهرم اوکیه خداروشکر چون هرکی میبینتم میگه

امروز سوار اتوبوس شدم جا نبود وایساده بودم بعد متوجه شدم خانمه ای که روبه رومه یه جوری نگاهم میکنه از سرتاپام نگاه مینداخت وپشت چشم نازک میکرد وروشومیکرداونور قدخودش ۱۵۰وخورده ای بود تقریبا واز این کارش به شدت عصبانی شدم

یه دختری هم همسن وسالای خودم کنارم وایستاده بود که تازه هم باهم اوکی شده بودیم با خنده گفت ارث باباشو خوردی فک کنم که اینجوری نگات کرد یعنی اینقد بدنگاه کرد که اونم فهمید

این اتفاق بارها وبارها برام افتاده

یا تومدرسه میان کنارم میشینن ومیگن زن باید بغلی باشه وفلان منم هیچی نمیگم چون میدونم از سرچیه که اینجوری میگن

ولی واقعا خسته شدم دیگه بس نیست اینهمه حسادت....

خب که چی....چیزی ندارم برا گفتن😇

حسودی نمیکنن خب عموم جامعه خیلی بلند نیستن خوششون میاد شایدم عجیبه 

من خودم ۱۵۹ ام همیشه لژ دار میپوشم میشم ۱۶۴ از خیلی از دخترای دانشگاه بلند ترم و همقد خیلی از پسرا 

دیگ ۱۷۰ ب بالا جای خود داره

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی به قدت حسادت نمیکنه بنظرمیاد یه فرد خودشیفته باشی ک فکرمیکنی قدکوتاه عییه قدبلند عالی

اون خانم نه بامن حرف زد ونه من توری رفتار کردم که حس کنه ادم خودشیفته ایم

بعدشم من نگفتم قدکوتاهی عیبه

ولی بعضی از قدکوتاها خودشون یه جوری رفتار میکنن که هم خودشون وهم بقیه باور میکنن عیبه

2731

دقیقاا منم حس کردممم

تو قدت چنده اسی

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
اون خانم نه بامن حرف زد ونه من توری رفتار کردم که حس کنه ادم خودشیفته ایم بعدشم من نگفتم قدکوتاهی ع ...

ن قد بلند عیبه ن کوتاه 

خ هم عجیبه اگ کسی بخاطر بغلی بودن با بلند بودنش بخواد پز بده چون خودش ک دستاوردی نداشته از دوتا والد بلند یا کوتاه ب وجود اومده دیگ مث این میمونه آهو و زرافه پز بدن ک از آهو و زرافه زاده شدن 🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
حسودی نمیکنن خب عموم جامعه خیلی بلند نیستن خوششون میاد شایدم عجیبه  من خودم ۱۵۹ ام همیشه لژ دا ...

نمیدونم بخدا شایدم اینجور که شما میگی باشه

🤕

نمیدونم بخدا شایدم اینجور که شما میگی باشه 🤕

عب نداره بابا اوکیه تازه قد بلند ک بد نی اگ ی درصد بخوای مدل شی 

بین تو و ی مدل ۱۶۰ تو کت واک میری🤣 

البته جدیدا قد واسه کت واک شده ۱۷۶ ب بالا 

تو ۲ سانتم کم داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن قد بلند عیبه ن کوتاه  خ هم عجیبه اگ کسی بخاطر بغلی بودن با بلند بودنش بخواد پز بده چون خودش ...

من نگفتم کوتاه عیبه ولی قبول کن یه معیار زیبایی هم وجود داره که متاسفانه یا خوشبختانه زیبایی یا زشتی براون اساسه

عب نداره بابا اوکیه تازه قد بلند ک بد نی اگ ی درصد بخوای مدل شی  بین تو و ی مدل ۱۶۰ تو کت واک ...

۲سانتی که کمه رو کجای دلم بزارم برا مدل شدن😂😂😂

من نگفتم کوتاه عیبه ولی قبول کن یه معیار زیبایی هم وجود داره که متاسفانه یا خوشبختانه زیبایی یا زشتی ...

کی این معیار و تعیین میکنه عزیزم 

دوتا آدم ک صرفا پول و فشن شو دارن و اندام خودشون سر تا پا ایراده؟ 

من ب این معیارا کوچکترین اهمیتی نمیدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲سانتی که کمه رو کجای دلم بزارم برا مدل شدن😂😂😂

پاشنه بلند🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40