2733
2739
عنوان

کسی هست تو بیمه باشه سوال دارم

39 بازدید | 7 پست

من مدت ۱۰ سال شاغل بودم ولی بیمه نشده بودم 

الان میخوام اقدام کنم و اون ده سال رو لحاظ کنم تو بیمه 

یعنی باید از صاحبکار م شکایت کنم یا چه راهی دارم 

سلام

بله اگه مستنداتی داری که در اون محل کار می کردید می تونید از کارفرماتون شکایت کنید

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما
سلام بله اگه مستنداتی داری که در اون محل کار می کردید می تونید از کارفرماتون شکایت کنید

قرار داد کاری نداشتم 

میدونی برای جمع آوری استشهادیه 

چند نفر باید امضا کنن و اینکه همکارانم باشن یا همسایه های محل کار سابقم

ممنون اگه جواب بدی  خیلی دلشوره دارم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قرار داد کاری نداشتم  میدونی برای جمع آوری استشهادیه  چند نفر باید امضا کنن و اینکه همکا ...

اگه حقوقتون واریز به حسابتون می شده خود این سند و مدرکه

اگه دستگاه حضور و غیاب داشتید از خروجی آن میشه به عنوان سند استفاده کرد

دو سه تا از همکارای سابقتون هم شهادت بدن کفایت می کنه

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما
2728
ببخشید شما کارمند بیمه هستین ؟

من هم اکنون نماینده شرکت بیمه آسیا هستم اما قبل از اون در ارگانی که کار می کردم در قسمت منابع انسانی بودم و بخاطر همین تقریبا با قوانین بیمه تامین اجتماعی هم آشنا هستم

من هم اکنون نماینده شرکت بیمه آسیا هستم اما قبل از اون در ارگانی که کار می کردم در قسمت منابع انسانی ...

وای قربونت برم دنبالت می گشتم 

من از سال ۷۸ تا ۸۸ شاغل بودم 

الان میخوام خودمو بیمه تامین اجتماعی کنم 

اولا صاحبکار م چقدر جریمه میشه  

بعد دو تا بچه دارم شنیدم که بابت هر بچه دو سال بیمه رد میشه درسته؟

من چند ساله دیگه حق بیمه پرداخت کنم بازنشستگی میگیرم ؟

من هم اکنون نماینده شرکت بیمه آسیا هستم اما قبل از اون در ارگانی که کار می کردم در قسمت منابع انسانی ...

ببخشید مگه شما نگفتین مشاور بیمه هستین 

چرا جواب منو نمیدین 

2740