2737
2739
عنوان

مشاور بیمه ای شما

1884 بازدید | 117 پست

سلام بر کاربران عزیز نی نی سایت

در این تاپیک برای پاسخگویی و مشاوره رایگان در زمینه تمامی رشته های بیمه ای از قبیل موارد ذیل در خدمت شما عزیزان هستم:

❇️ انواع بیمه های عمر و پس انداز💰💵👨‍🦽
❇️ بیمه های خودرو (ثالث و بدنه) اعم از سواری، بارکش، اتوبوس و ...🚘🚍🚚🏍
❇️ انواع بیمه های آتش سوزی اعم از مسکونی (منزل، آپارتمان، مجتمع های مسکونی)، صنعتی🔥⚡️💥🌊
❇️ بیمه های مسئولیت از قبیل بیمه های مسئولیت سازندگان ابنیه، مسئولیت کارفرمایان صنعتی، ثالث مالی، انواع مسئولیت های مشاغل مختلف و ...👷‍♂️👨‍⚕️👨‍🔧
❇️ انواع بیمه های حوادث شخصی🤕👨‍🦽👩‍🦽
❇️ بیمه های مسافرتی مسافرین به خارج از کشور🛫🛥🚂🧳
❇️ بیمه های تکمیلی درمان گروهی🤒😷🤧💒
❇️ انواع بیمه های باربری اعم از زمینی، هوائی و دریایی🚛🚂🚢✈️
❇️ انواع بیمه های مهندسی از قبیل تمام خطر نصب و ...⚙️🛠
❇️ بیمه های تکمیلی درمان گروهی🤒😷🤧💒

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما

سلام عزیزم بیمه تکمیلی انفرداری سامان برازایمان چطوره؟واقعا پولش رومیدن الکی بهانه نمیارن براپول ندادن.خداوکیلی راستشوبگو

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
عزیزم دفتر بیمه تو یه شهرستان کوچیک به صورت متوسط چقدر درآمد داره؟؟

سلام

همه چی بستگی به سعی و تلاش خودتون داره

دیگه مثه قدیما نیست که بشینید داخل دفتر و بیمه گذارا خودشون بیان و درخواست بیمه کنند الان باید خودتون هرچی بیشتر تلاش کنید بیشتر درآمد دارید

توی صنعت بیمه اولین چیز سعی و تلاشه

دوم استفاده از روشهای مختلف بازاریابیه اعم از سنتی و جدید

و سومی که از همه مهمتره توانائی شنیدن نه حتی از نزدیکترین افرادتونه

اما در کل درآمد یه دفتر بیمه از منفی هزینه هایی که می کنید (اجاره و ...) تا شاید 100 میلیون تومان و یا بیشتر ماهیانه است که بستگی به شرایط بالا داره که خدمتتون گفتم

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بیمه تکمیلی انفرداری سامان برازایمان چطوره؟واقعا پولش رومیدن الکی بهانه نمیارن براپول ندا ...

سلام

اولین شرط بیمه های تکمیلی خصوصا انفرادی در پوشش زایمان دوره انتظار نه ماه است یعنی اگه شما الان باردار هستید این بیمه به کارتون نمیاد و تحت پوشش قرار نمی گیرید ولی اگه تصمیم به اقدام به بارداری دارید می تونید تهیه کنید و قطعا هم تا سقفی که بهتون اعلام می کنند تحت پوشش قرار میدن

در ضمن اون دوره انتظار نه ماهه واسه زایمان رو حتما مدنظر داشته باشید و حتی این رو هم مدنظر قرار بدید که تازه می خواید اقدام کنید و یوقت نی نی تون قبل از نه ماه به دنیا اومد (مثلا بچه 8 ماهه به دنیا اومد) در اون مورد هم بهتون تعلق نمی گیره

2728
سلام همه چی بستگی به سعی و تلاش خودتون داره دیگه مثه قدیما نیست که بشینید داخل دفتر و بیمه گذارا خ ...

چه جالب 

تو شهری که الان زندگی میکنم دفتر بیمه خیلی زیاد شده.

منم تو فکرش بودم ببینم چطوریه درآمدش.

سلام اولین شرط بیمه های تکمیلی خصوصا انفرادی در پوشش زایمان دوره انتظار نه ماه است یعنی اگه شما الا ...

ممنونم .پس یعنی روز زایمان باید حداقل ۹ماه ازصدور بیمه گذشته باشه درسته؟برای زایمان کدوم بیمه رو پیشنهادمیدید؟

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
ممنونم .پس یعنی روز زایمان باید حداقل ۹ماه ازصدور بیمه گذشته باشه درسته؟برای زایمان کدوم بیمه رو پیش ...

بله باید نه ماه گذشته باشه

اینکه کدوم بیمه ها بهتره باید اول بفرمائید که شما یا همسرتون شاغل هستید؟

آیا می خواید از بیمه انفرادی استفاده کنید یا بیمه های گروهی که محل کار خودتون ویا همسرتون انجام میده

چه جالب  تو شهری که الان زندگی میکنم دفتر بیمه خیلی زیاد شده. منم تو فکرش بودم ببینم چطوریه د ...

کدوم شهر هستید شما؟

2738
بله باید نه ماه گذشته باشه اینکه کدوم بیمه ها بهتره باید اول بفرمائید که شما یا همسرتون شاغل هستید؟ ...

انفرادی میخام

انفرادی میخام

اگه انفرادی می خواید همون سامان بیمه مناسبیه

نظرتون درمورد بیمه عمر؟

سلام

بسیار مفید

اونقد مفید که خودم 2تا بیمه عمر و پس انداز، همسرم 2تا بیمه عمر و پس انداز، فرزندام هم یکی یه دونه بیمه عمر و پس انداز داریم و فرزند بزرگم در آستانه صدور دومین بیمه عمر و پس اندازشون هست

اما در مورد اینکه چه بیمه عمری رو باید خریداری کنیم چون بیمه عمر یک بسته و اصطلاحا پکیج از پوشش های مختلف با ضرایب مختلف هست لذا نیاز به دانش فنی داره و نمیشه واسه همه افراد به یک صورت اعمال کرد و بسته به شرایط هر فرد مختلفه

در مورد بیمه تامین اجتماعی هم اطلاع داری ،؟ 

تا حدودی بله

2706