2733
2739

جاریم تازه زایمان کرده و پدر شوهر و مادر شوهرم نداریم.و شوهرامون واقعا خیلی چیزا رو نمیدونن از طرز رفتار و اینا البته شوهر من دانشگاه رفته و کلا طرز فکر و رفتارش با داداشاش متفاوته. حالا چند شب پیش واسه بار دوم رفتم به جاریم سر بزنم که حالم از رفتار برادر شوهرم بد شد واقعا😐همش دور و بر بچه بود و به جاریم میگفت تو عرضه نداشتی طبیعی زایمان کنی الانم خودتو لوس میکنی مگه چیکار کردی من و شوهرمم کلی باهاش بحث کردیم که ساکت شو لطفا😑دیشب به شوهرم مفتم به داداشش زنگ بزنه بیاد خونمون و منم کلی حرف زدم و نصیحتش کردم که واقعا این حرفا نشونه بیشعوریه و یه خانوم بعد زایمان کلی محبت و توجه میخواد بعد تو اینجوری میکنی؟ میگفت منم فشار رومه و از نظر ذهنی خیلی درگیرم و..... خلاصه نصیحتش کردم گفتم به زمت برس اون الان فقط به تو و محبتت نیاز داره. اسم یه مولتی ویتامین هم بهش دادم گفتم بگیر براش جون بگیره رنگش شده عین گچ و تو هم همش غر میزنی. حالا من خوبی و احترام از این جاری ندیدم ولی خب واقعا عصبی شدم از دست برادر شوهرم و حرفاش و حس کردم باید بهش بگم که رفتارشو درست کنه. اما الان یه حسی تو ذهنم میگه اگه جاتون برعکس بود آیا جاریت اینکارو برات میکرد؟ یا اینکه وقتی اون خوبی تورو نمیخواد و باهات ارتباط نداره تو چرا دخالت کردی. شما بودین چیکار میکردین؟ 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
به نظر من به خاطر دیگران بد نشو خودت خوب باش خدا حواسش هست

من همیشه این عقیده رو داشتم و متاسفانه همیشه آدم بده داستان شدم. الان میگم باز این جاری نیاد بگه تو زندگیم دخالت کردی و به تو چه😑

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

تو یه کار خیر انجام دادی پس دیگه ذهنت و درگیر نکن اینکه بخوای مقایسه کنی یا پشیمون بشی مهم نیت خیری بوده که داشتی

من خودم اینجوریم وقتی بتونم به کسی خوبی کنم حتما انجامش میدم حتی اگه اون طرف بهم بدی کرده باشه من خوبی رو برای دل خودم و خدا انجام میدم 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
تو کارت رو بعنوان یک زن که از همجنس خودش حمایت می‌کنه خیلییی خوب انجام دادی 😍😍😍😍

واقعا عصبی شدم و گفتم اصلا یه زن غریبست با کلی سختی و عذاب نه ماه بارداری و زایمان رو گذرونده بعد شوهرش همش غر میزنه جای محبت😐ولی باز اون شیطون درونم میگه دخالت نکن

جاری از دلسوزی جاریش هم خوشش نمیاد نباید دخالت میکردین اگه شوهرش غر بزنه  اون زن بیشتر خوشحال ...

دقیقا این فکر اومده تو ذهنم که یه زمانی بگه به تو چه تو ذندگیم دخالت کردی..... 

واقعا عصبی شدم و گفتم اصلا یه زن غریبست با کلی سختی و عذاب نه ماه بارداری و زایمان رو گذرونده بعد شو ...

نه اتفاقا کار درستی کردی و حرفای خوبی زدی 

منم 4 تا جاری دارم شاید یه مشکلاتی با هم داشته باشیم ولی همیشه هوای همو داریم و از هم حمایت میکنیم جلو خانواده همسر

کار خوبی کردی شک نکن 

2706