2752
2734
🤣🤣🤣🤣

والوع همون بهترنباشه مردیکه نره غول خب بره ازخاهرش عکس اونجوری بگیره بده داداش اسی بعدش از اسی عکس لختی بخاد دلم میخادبزنم همچین پسرایی رو نصف کنم!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دارم دق میکنم چون بهش گفتم دوسش دارم از همون روز گم و گور شده..حتی کاراشم نمیکنه... آنلاین نمی ...

بیخی دق نکن گورباباش لیاقتتو نداشته!!

من باهاش کات نکردم که از وقتی فهمید که از عکس باز خبری نیست بهونه گرفت کات کرد باهام 

خوب دیگه بدتر پسری که به خاطر عکس باز این کارو کنه معلوم دیگه دنبال چی بوده 

میفهمم درکت میکنم کاملا ولی باور کن بهتره سخته ولی بعد یه مدت نبودم عادی میشه برات فراموشش میکنی

والوع همون بهترنباشه مردیکه نره غول خب بره ازخاهرش عکس اونجوری بگیره بده داداش اسی بعدش از اسی عکس ل ...

اره واقعا منم متنفرم از این پسرای هیز و کثافت... خاک بر سرا انگار عروسک جنسی گرفتن!

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اره واقعا منم متنفرم از این پسرای هیز و کثافت... خاک بر سرا انگار عروسک جنسی گرفتن!

خاک برسرانگلشون!!!هعی تعف!

می خواد تحت فشارت قرار بده تا براش بفرستی تا بعدن با همون عکسا تهدیدت کنه چشاتو باز کن

هیچ وقت این اشتباه و نمیکنم واسش هیچ وقت عکس نمی فرستم چون بدتر میشه هم تهدید میکنه هم بهم میگه خرابی معلوم نییت واسه چند نفر دیگه هم فرستادی والا ما شانس نداریم 

2706