2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا واسش عکس با لباس باز نمی فرستم 

بهتر بیابرو تو نعوذبالله بخاطرهمین اقا داری دق میکنی یکی بزن درکیونش تابغل مامانش بره پسرک قرمساق!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

پس بزار بره 

اون اگه مثل خودت بود بهت افتخار میکرد که چه دختر محکمی هستی بااینکه دوسش داری از اعتقاداتت نمیگذری😘😘

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
بهتر بیابرو تو نعوذبالله بخاطرهمین اقا داری دق میکنی یکی بزن درکیونش تابغل مامانش بره پسرک قرمساق!

🤣🤣🤣🤣

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2740

ولش بابا .چرا انقدر برات مهمه .باور کن ن دنیا ب پایان میرسه ن زندگیت مختل میشه ی جووری فراموشش میکنی انگار از اول نبوده حیف جوونی و طراوتته ک پای گریه زاری بریزی انقدر موردای خوب میبینی ک اصلا اینو یادت نمیاد بالا ولش پاشو برو ی اب ب صورتت بزن و ی اهنگ شاد گوش کن و دنیا رو ب تخم چپت بگیر ✌✌✌❤

وای ببین برو صدبار خدا رو شکر کن که قسمت سخت کار رو انجام دادی  و کات کردی،از این به بعدخودتی  و خودت،هنوز هیچ چیز غیر قابل جبرانی  از دست ندادی، روی شادی  خودت کار کن، مطالعه کن و آدم خودت رو پیدا کن . خیلی از متاهل ها الان آرزو دارن جای  تو باشن، به نظر من کات کردن یه رابطه ی  اشتباه مثل بیدار شدن از یه خواب بده که همه اش  میگیم خدا رو شکر که خواب بود و تموم شد و واقعی نبود. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2706