2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای عزیزدلم دقیقاهمینه چقدردقیق پیداش کردی ماشالله باهوشی خیلی زیاد

یبار ادویه هام ازاینا گرفته بود .. 

ولی جدیدا ازاینا تو خونه دیدم همه ادویه هامم چک کردم سالم بودن .. نمیدونم دیگه از کجا اومده بود 🤔 پرواز میکنن

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
مال ادویهدهای ماولی نیستن احتمالا از درزپنجره اتاقم میان این چهارمیه اگه اشتباه نکنم خیلیم گوگولیه&n ...

اره گوگولیه 😂😂

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
اها شایدمن اشتباه میکنم درهرصورت نگران نباش عزیزم استرس بیخودبخودت نده همچیزدرمان داره اینروزا 

حالا اگر بازم دیدی قبل کشتن یه عکس بذار منم ریپلای کن ببینم همینه 

یبار ادویه هام ازاینا گرفته بود ..  ولی جدیدا ازاینا تو خونه دیدم همه ادویه هامم چک کردم سالم ...

اره پروازمیکنن کوچولووتپل هستن بی ازارن عزیزم خیلی وقته چندتا دیدم تواتاقم 

اره واقعاگوگولی وکیوته گرفتم یکیشوچنددقیقه تودستم دلم نمیومدبکشمش انقدرکه کپل ونازبود🤣🤣🤣

😂😂😂