2737
2734
دوسش دارم... دیگه سمتش نمیرم چون نمیخوام اذیتش کنم ولی هیچ وقت به هیچ مرد دیگه ای فکر نمیکنم...من ح ...

عین خودمی پس😹😹😹ایناهم میگذره عزیزم هرچی صلاحته پیش میادعزیزم!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عقلمم همینو میگه ولی دلم .....

سختش فقط چند روزه بعدش فراموشت می شه فقط سعی کن خودتو مشغول کنی اگرم زنگ زد جواب نده عمرتو تلفش نکن طاقت بیار انشااله خدا یه پسر خوب سره راهت قرار میده ببین زندگی ما نتیجه ی تصمیم های خودمون هست پس تصمیم خوبو بگیر تا خوشبخت باشی

سختش فقط چند روزه بعدش فراموشت می شه فقط سعی کن خودتو مشغول کنی اگرم زنگ زد جواب نده عمرتو تلفش نکن ...

حتی باهام خداحافظی کرد سین زدم ج ندادم دیگه ایشالا هر چی به صلاحمونه اتفاق بیفته 

حتی باهام خداحافظی کرد سین زدم ج ندادم دیگه ایشالا هر چی به صلاحمونه اتفاق بیفته 

آفرین کاره خوبی کردی فقط خودتو با علایقت سر گرم کن مییگذره ای روزا تو آینده به خودت افتخار میکنی به این کارت

2740
ارومم ریلکسم یاواشم😹😹

😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من