2733
2739
خاک برسرانگلشون!!!هعی تعف!

حالا تو حرص نخور 😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینحوری نگو... اون حالش خوب نیست...

حالش خوب نبود حالتومیپرسید عزیزم بخدا تجربه دارم که میگم یه روزی یه جایی میرسی که فقط به خودت اهمیت میدی من تازه۴روزه فهمیدم هیچی ارزش نداره بخند برقص شاداب باش حالش خوبه که حالتونمیپرسه!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
داره امتحان ت میکنه  درضمن اصصصصلا نفرستیییی

امتحان چی خواهر ؟ که اگه نفرسته دختر خوبیه و بگیرتش ؟ واقعا عکس میخوان خیلی هیز شدن پسرا 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2731
من باهاش کات نکردم که از وقتی فهمید که از عکس باز خبری نیست بهونه گرفت کات کرد باهام 

چه اهمیتی داره، مهم اینه یه رابطه ی پر از تضاد اخلاقی تمام شد، ازش  ممنون باش، براش دعای  خوب بکن که با رفتنش  باعث بیچارگی  ات نشد. به خودت قولبده با کسی  همراه بشی  که توی  ملاکهای  اصلی  ات بسیار شبیه تو فکر کنه، از من متاهل نصیخت، هر چه با کسی  که بسیار شبیه خودت هست معاشرت کنی  شادتر و راضی  تر خواهی بود. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2740

نمير از غصه همچين برگرده كه خودت نفهمي

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
حالش خوب نبود حالتومیپرسید عزیزم بخدا تجربه دارم که میگم یه روزی یه جایی میرسی که فقط به خودت اهمیت ...

اگه حالش خوب بود بیخیال کارش نمیشد...

فک کنم دلش برام میسوخت...

چون گفت تو تو زندگیت با هیچ پسری نبودی ولی من با کلی دختر رابطه داشتم...

اگه حالش خوب بود اینو میگفت؟؟

حرف رابطه میزد؟؟

از گندکاریاش میگفت؟؟

أحب نفسي في أي إصدار
اگه حالش خوب بود بیخیال کارش نمیشد... فک کنم دلش برام میسوخت... چون گفت تو تو زندگیت با هیچ پسری ن ...

عین شوهرمن من پاک شوهرم پرازرابطع بیخی بابا درگیرنکن خودتو تهش میگه خودت خاستی دیگه زورت نکردم بهترکات شدین طرفش نرو اصلن لیاقتتو نداره درضمن حالش خوبه ایناهمش نقشه هس!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
عین شوهرمن من پاک شوهرم پرازرابطع بیخی بابا درگیرنکن خودتو تهش میگه خودت خاستی دیگه زورت نکردم بهترک ...

دوسش دارم...

دیگه سمتش نمیرم چون نمیخوام اذیتش کنم ولی هیچ وقت به هیچ مرد دیگه ای فکر نمیکنم...من حاظرم با هر اخلاقش سر کنم ولی نه رل زدن ن رابطه فقط ازدواج

أحب نفسي في أي إصدار
هیچ وقت این اشتباه و نمیکنم واسش هیچ وقت عکس نمی فرستم چون بدتر میشه هم تهدید میکنه هم بهم میگه خراب ...

آفرین عزیزم ولی به اینم هم فکر کن وقتی از تو عکس باز می خواد بس میتونه از دختر های دیگه هم بخواد یا هم شاید گرفته بس کلا بیخیال شو مرد زندگی نمی شه برات تجربه کردم که میگم ها بهت

2706