2733
2739
عنوان

یکی از دو قلوهام الان بیدار شده

1000 بازدید | 64 پست

اصلا هم دیگه خوابش نمیاد خدا میدونه تا کی قراره بیدار باشیم ! بعد که این خوابید هم قطعاً اون یکی بیدار میشه خدایا صبرم بده

یه سوال دارم اونایی که دو قلو داریدچجوری خواب بچه ها رو مدیریت میکردین دو قلو های من الانم که سه ماهه هستن هنوز اصلا شب و روز رو نمیشناسن  وقت و بی وقت بیدار میشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی عزیزم😍

کمک نداری؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740

بیا بغلم مامان قوی ❤️

واقعا دو قلو داشتن پر از عشق  و همونقد خستگیه

عزیزم بزار دو تا گیج خواب بشن بعد بخوابون 

اتاق هم تاریک کن

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

وای ننه نازو اداشو قربون 

میدونستی الان تو آرزوی ی نفر داری زندگی میکنی؟ میدونستی از نظر خیلی ها خوشبخت ترینم آدم رو کره زمینی؟؟ 

پس فقط خدارو شکر کن 

من تجربه ندارم 

ولی تجربه انتظار بچه دار شدن دارم ..... خدا بخواد ۴ ماه دیگه میاد تو بغلم ...... 

ایشالا دلتون شاد و سلامت باشید با دو قلو هات

عزیزم😍😍عاشق دوقلوام.وقتی بی بی چکم مثبت شد انقد ذوق زده بودم همش میگفتم دوقلویه ولی یک قلو بود

خدا بهت صبر و تحمل بده عزیزم، من پسرم الان خوابید از کت و کول افتادم😭

از ۶ ماه دیگه خوابشون تنظیم میشه چون غذا میخورن سیر میشن و هی واسه شیر شب بیدار نمیشن

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا

عزیزم تو این سن نرماله، همون یه قلو ام بود همین بود بساطت😁

بچه تا 6 ماه به بعد خواب منظم نداره اونم شبا 

هر چی بزرگتر بشن خوابشون بهتر میشه 

ولی در کل بچه همینه، پسر من 22 ماهشه تازه به زور خوابیده

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

دیگه از بعدطهر سعی کن کمتر بخوابونی 

و ایکنه مثلا از ساعت ۱۰ ۱۱ نذار بخوابن تا اینکه با خودتون بخوابن حداقل استراحتی کرده باشی 😢 تا ۸ ۹ ماهگی برا من همین بودن بعد رفته رفته بهتر شدن بازی کنن و ...خسته میشن بهتر میخابن

واژینیسموس بودم الان ماماندوقلوهامم 🥴🥴  
2706