2752
2734
عنوان

یکی از دو قلوهام الان بیدار شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 64 پست
دقیقا منم این حرفارو میزدم اصلا انگار شما منی اللن دارم لحظه ب لحظه درکت میکنم 😢  هیچ از نوزا ...

خدا رو شکر کن که از پسش بر اومدی و بزرگ شدن خدایا کی میشه بچه های منم‌ بزرگ بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا روشاکرم  ولی خیییلی سخته اونایی که آرزو شو دارن اگه یه شبانه روز کنار من و قول هام باشن قط ...

اره خب سختی خودشو داره کلا بچه داری چه برسه چند قلو 

خسته نباشی عزیزم

خدا قوت 

نه مگه به دوقلو ها هم تعلق میگیره؟

اره هدیه هست به بچها میدن بدون بازپرداخت و ‌‌.. 

سال ۹۸ ب بچهای من ۲۰تومن دادن چون خونه داشتیم  منم دادم طلا براشون نگه داشتم 

فامیلمون همون سال چون مستاجر بود بچهای دیگم داشت ۵۰تومن دادن قبلا سکه میدادن اما الان نقد میدن 

نامه بنویس به نشانی دفتر بیت رهبری ریز تا درشت جزییات زندگیت و تعداد فرزند و شغل همسرت و خونه و قسط و..... هرچیییی هست بنویس بعد چندماه تحقیق میان بعد یکهفته واریز میکنن 

برا ما زمان کرونا بود نیومدن بازدید خونه عکس خواستن از همه چیز 

واژینیسموس بودم الان ماماندوقلوهامم 🥴🥴