2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اللهم صل علی محمد وال محمد.

خوشبحالت می می ناز.ببین چقدر معروف شدی.روزی که مینوشتی فک میکردی وقتی نباشی تا چند سال نی نی سایتیا تاپیکاتو بخونن وبرات فاتحه بفرستن.حتمن ادم خوبی بودی که خدا انقدر هواتو داشته .برا منم دعا کن عزیزم تا خدا تنهام نزاره .منم از اون دنیا خیلی میترسم😔

می می ناز جون خدا رحمتت کنه من از همون سال ها میخوندمت و بارها اشک ریختم

الان نیستی و ببینی که دنیا دیگه قشنگ نیست

میترسم از فردا از آینده …..

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
2738
@آزیتاااااااا۷۴   بیا اینجا..منم وقتی مردم برام تایپیک میزنن؟؟؟😢😢منم تا این حد ازم یاد میشه ...

سلام شاهیکا جان عزیزم.رفتم پروفایلت ولی اطلاعات قابل نمایش نبود نمیدونم از سایت رفتی یا هنوز هستی.خود منم از خدا شفا میخام خدا مریمو بیامرزه عزیزم.من از اونام ک فقط بعد مرگ برام مهم نیس قبل مرگ هم ببینم همدردی میکنم کاش اونموثع مریمو میشناختم باهاش دوست میشدم .شاهیکا عزیزم کجایی؟لطفا اگه هستی جوابم بده تروخدا 

سلام میمی ناز چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

فوت شد 😭😭😭😭

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.
میگم شمااها مگه میشناختینش؟ چطوری خبردار شدین   ک ب رحمت خدا رفتن؟

اره 

زنگ زدن بیمارستان پرستار تسلیت گفت 😭

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.

خدا رحمتت کنه عزیزم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2706