2726
درررررد امونم رو بریده .... حس میکنم اوضاعم خیلی خوب نیست .... خدا کنه بتونم تو این 21 روز دووام بیارم .... دوستام از همه تون مثل همیشه تقاضای دعا دارم ..شما را به خدا برام دعا کنین که درمان جدید به قدرت الهی موثر باشه .... دعا کنین تا اون روز از بین نرم و معجزه الهی رو ببینم .... خیلی درد دارم .... دردی که با هیچ مسکنی خوب نمیشه .... امروز روز عزیزیه من هم برای شما دعا میکنم ....الهی ...یک نظرتو کافیست که دل بندگانت آرام و مطمئن باشد ... آراممان کن ...و مطمئن به رحمت واسعه ات ...ای باسط الیدین ...ای جابرالعظم الکسیر .. .یا الله

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=498964

خدایا ... خودت رو از من نگیر ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدا یاورت باشه انشالله آقامون مهدی هواتو داشته باشه انشالله الهی آمین

می می ناز دوام بیار تو میتونی عزیزم دوام بیا محکم باش خدا باهاته ما هم کنارتیم برات دعا میکنیم
2728
می می ناز عزیز ایشالا به حق این روز عزیز سلامتیتو به دست بیاری .من همیشه دعات میکنم مثل همیشه قوی باش تو میتونی بیماریتو شکست بدی
درزندگی فهمیده ام که انتقاد در مورد چیزی که انسان آن را تجربه نکرده "کار ساده ایست
عزیزم از ته دل برات دعا می کنم که دردهات آروم شن و درمان هم موثر باشه
می دونم چقدر دردناکه این درمانها و این داروها

اما امیدت رو به خدای زرگ از دست نده عزیزم

برات دعا می کنیم حتما
برای تمام بیماران!
ایشالله که خبرای خوب در راهه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
خدا رو قسم میدم به حق حضرت فاطمه همه مریضا شفا پیداا کنن دردای شمام روز به روز کمترربشه و سلامت کامل رو بدست بیارین
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
عزیزم از ته دل برات دعا می کنم که دردهات آروم شن و درمان هم موثر باشه
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
عزیزم برات دعا میکنم
انشاالله مثل عاشق عزیزمون که شفاش رو گرفت تو هم شفا پیدا کنی گلم
خدایا به حق مظلومیت بچه هاش شفاش رو بده
اگر جایی که ایستاده اید را نمی پسندید عوضش کنید شما درخت نیستید.
خیلی برات ناراحت شدم گریه ام گرفت خداروقسم میدم به این روز عزیز که شفات بده خدا یا به خاطر نی نی هاش
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
ربنا لاتحملنا مالا طاقت لنا به واعف عنا...
عزیزم خدا به حق فاطمه زهرا(س)شفات بده.
یا زهراااااااااااااااا
یه نگا کنی تمومه همه دردا......
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2706