2733
2739
عنوان

بچه های تاپیک بامداد خمار بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 11443 بازدید | 765 پست
بچه ها و تگ کنید اینجا

الهه جوون ناراحت نشو. واقعا ایمان اوردم بعضیا بخاطر حسادت چه کارا که نمیکنن ... ما که شده صد بارم تاپیک میزنیم دوباره ولی روسیاهیش به اون حسودایی میمونه که گزارش میزنن.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
سلام عشقم ما قوی تر از این حرفایییم 💪 میبینی که همه با چه انرژی هستن و هیچ چیزم نمیتونه اراده این ...

♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم  مساله شوخی کردن و این حرفا نبود البته

والا هیچکس حق نداره تعین تکلیف کنه ب بقیه اونم تو فضای مجازی 😤 یعنی چی تاپیک اول دی کسی نزنه مگه اینجا وزارت اطلاعاته 🤨

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
2728
من میخوام عضو شم عزیزم  وزنم ۷۱/ ۷۰۰ قدم ۱۶۰  وزن هدفم ۵۰

صبر کن امروز تاپیک اصلی برگرده اول توضیحاتشو بخون

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الهه جوون ناراحت نشو. واقعا ایمان اوردم بعضیا بخاطر حسادت چه کارا که نمیکنن ... ما که شده صد بارم تا ...

♥️♥️

نمیدونم🤷🏻‍♀️ عزیزم دو صفحه اول رو کامل و با دقت مطالعه کن💛

خوندم چیزی ننوشته بود

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
والا هیچکس حق نداره تعین تکلیف کنه ب بقیه اونم تو فضای مجازی 😤 یعنی چی تاپیک اول دی کسی نزنه مگه ای ...

🤐

2740
من که دیگه نه حوصله دارم نه انرژی 😶

نه الهه جونم... ما همه انرژی تو میبریم بالا ... بغلت میکنیم انرژیت بره بالا ... خوشگلم ما به هوای تو اینجا جمع میشیم ... نگووو دلم میگیره ... ما هرجا بری دنبالت میایم❤❤❤❤

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

فاطمه سلام چیطوری😊😊

من امروز فست گرفتم گفتم فقط،سه شنبه ها فست باشم چیطوره بنظرت؟؟؟

اینم گزارش امروزم 

صبحانه بربری 43گرم + یک سوم قوطی کبریت پنیر گردویی

میان وعده دو تا خرمای کوچولوموچولو

ناهار کاهو

میان وعده سیب

شام تخم مرغ آب پز

ورزش یه پیاده روی سبک در حد بیست دقیقه بخاطر🎈

به یک نفر رقیب وزنی گروه زرد ترجیحا رژیم شیردهی بدون فست نیازمندیم    

حالا چون ۶۸ هستی راه نداره بیا رقیب خودم شو ... من اونقدر رقیب دارم تگ دونیم پر شده ... حتما نباید شرایطش عین خودت باشه گل دختر .همینکه پایه باشین کافیه

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

بچه ها من هر چی توضیح میدم انگار کسی نمیخونه 😑

اون تاپیک اصلی که داشتیم و برای چالش جدید بود فعلا ترکیده دلیلش رو هم پست اول نوشتم برید بخونید هی نپرسید چالش جدید دارید و این حرفا و منو عضو کن اینجا فقط تاپیک دورهمیه که اطلاع بدم چرا تاپیک ترکیده 

صبر کنید تاپیک اصلی امروز برمیگرده اول توضیحات  دوصفحه ی اون تاپیک (که تاپیک اصلی چالش هست ) رو باید بخونید بعد با توجه به گروهتون به سرگروه بگید عضوتون کنه 

اینجا فعلااااا موقتیه برای دورهمی تا تاپیک اصلی باز بشه 

من اینو قفل میکنم که پستمو ببینید 

برای دور همی فعلا یکی تاپیک بزنه 

2706