2737
2734

نه میخام بدونم این بود دینِ انسانیتتون؟ 😂

آخه تویی که هرجایی و تو هر نقطه ای فقط یه جمله میگی که انسانیت داشته باشیم 

ولی تو همون تاپیک میگی خب بچه نیار! ماکه وکیل وصی افکار بقیه نیستیم که چیزی رو از خودمون منع کنیم.. پس رو بچت کار کن که دلش نخاد... 

تو دیگه خیلی طنزی😂

لااقل واسه طرز فکرِ خودت ارزش قائل باش.. 

یاد بگیرید انسانیت رو با ذهنِ محدود و تفکراتِ خودتون تعریف نکنید... و گرنه یجایی بد ضایع میشید😅

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم باهاشون موافق نبودم 

ولی این که میگن رچه‌ت میوه نیاره مدرسه هم مثل این میمونه بگی بچه نیار

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

همه رو پای هم نذارید عده ای شعار الکی میدن برای بدنام کردن بقیه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740

کلا هرروز راجب این موضوع داره تاپیکی زده میشه هرکسی یه نظری داره

ولی بعضی از حرفا تعجب اوره

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰

من خیلی رک میگم انسانی با این عقاید، خودش رو زده به احمقی

وگرنه هرکی باشه میدونه که بچه ی مدرسه ای وقتی به دنیا اومده گوجه سبز کیلویی ۱۵تومن بود🤷

جدای از این بحث اگر والدین بدون فکر بچه ای میارن اون بچه کاملا بی گناهه 

بابای من از بچگی نمیزاشت میوه‌های گرون یا کم یابو ببرم مدرسه اون موقع ناراحت میشدم ولی الان ازش ممنونم 

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
بگیم ۸ تا بچه بیار تو بدبختی بزرگش کن به این امید که بشه رونالدو؟؟

میگم ذهنتون محدوده واسه همینه

الان کسی گفت 8 تا بیار؟ 

حرفم اینه کسی که دَم از انسانیت میزنه باید تمام جوانب رو در نظر بگیره 

و گرنه نصف جامعه دیگه از شرایط و اوضاع خانواده ها آگاهن که تو چه وضعیتی ان

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 

واقعا بچها ۵ساعت مدرسه ان تو این ۵ساعت اگ موز و توت فرنگی و آجیل و پسته و آناناس و اینا نخورن چیزیشون نمیشه قبل مدرسه بدید بغد مدرسه بدید بهشون بخورن یا مویز بدین بهشون لقمه نون پنیر بدین چ اشکالی داره مگه؟حتما باید ی بچه دیگ دلش بشکنه؟والا بچه ۵ساعت مدرسس بقیش خونه تو خونه میوه نوبرانه بخوره تا کسیم دلش نخاد

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

من معتقدم خوراکیای رنگ و وارنگ دل بچه های دیگه رو آب میکنه

یه چیزی بدین بچه با خودش مدرسه ببره که درتوان همه باشه و خوراکیای رنگ و وارنگ دادن رو بزارین برای توی خونه

🌿🌀🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود🙂
2706