2752
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91540 بازدید | 1211 پست
ولی راس میگنا شاید رمزی چت میکنن🤐🤐🤐🤣

بسم الله🤣🤣جلوی خودمم چن بار زنگ زدن حزف زدن همینجوریه مدلش تازه اون ارو میگه قربونت برم چرا دیر جوابمو میدی😂😂

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
بسم الله🤣🤣جلوی خودمم چن بار زنگ زدن حزف زدن همینجوریه مدلش تازه اون ارو میگه قربونت برم چرا دیر جو ...

یارو*

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما دیوونه ایم؟😳😂😂 @پشمایحاجعبدالله     @اوج_آسمان    

عه ببخشید منظورم شما نبود🤗😍😍❤❤😂😂

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
بسم الله🤣🤣جلوی خودمم چن بار زنگ زدن حزف زدن همینجوریه مدلش تازه اون ارو میگه قربونت برم چرا دیر جو ...

اوه دارک شد😆🤣🤣🤣🤣

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
ما دیوونه ایم؟😳😂😂 @پشمایحاجعبدالله     @اوج_آسمان    

میگم این کف کرد کفش هم یه دقیقه موند😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
یک چیزی میگم اعتماد با رفتار میاد اعتماد الکی نمیاد  زمینه اعتماد رو باید فراهم کرد یکیش محدو ...

خب منم واسه همینه که چشن بسته بهش اعتماد دارم شناختمش اون کلا اهل این کارا نیس حتی خونه قبلیمونم واسه همین عوض کردیم چون همسایمون یه زنه جلف بود گفت این خیلی زن بدیه همون بهتر ما دور باشیم ازش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم این کف کرد کفش هم یه دقیقه موند😐

مبارکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه ببخشید منظورم شما نبود🤗😍😍❤❤😂😂

به برادرشوهرم(ممدقلی)میگم بیاد سراغتااااا😔😂🤣

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
رفیقش پسره؟  عجیبع

اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکه

بیشعور  😬😬😬😬هنوز هم کناره هاش کف داره کاش انجام نمیدادم بیشتر استرس گرفتم🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بیشعور  😬😬😬😬هنوز هم کناره هاش کف داره کاش انجام نمیدادم بیشتر استرس گرفتم🤦

الان تگت میکنم تو یه تاپیک 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
خوب اون شوهرشو بهتراز ما میشناسه🙄😂😂

من نمیگم شوهر اسی خیانت میکنه

شما پدرتو کامل میشناسی؟

شما مادرتو ؟

پس چرا خطایی میکنی که باعث عصبانی شدن والدین ات میشی چون واکنشش هاشو نمیدونی 

نمیدونی در این موضوع چه واکنش میدن

هیچکس هیچکسو نمیشناسه...

راستی تعلیق ام بودی   

قاتِلِ خُدَم ✞ "حالم خوب نیست باور کن:)"
به برادرشوهرم(ممدقلی)میگم بیاد سراغتااااا😔😂🤣

جان😂😂😂😂😂😂😂بگو بیاد 

بیشعور  😬😬😬😬هنوز هم کناره هاش کف داره کاش انجام نمیدادم بیشتر استرس گرفتم🤦

مواظب نینیمون باش🤭🤣🤰🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706