2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979688 بازدید | 118822 پست
فدات ممنون  خيلي داره خو لامصب🤪😟

اره😁

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
چ عالی 👏👏👏👏

🧡💚

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش روز اول😁💪💪🤩

ناشتا:آب ولرم و آبلیمو و دارچین
صبحانه:۱.۵ کف دست نان سنگک+دوتا خرما+یدونه گردو+یک قوطی کبریت پنیر کم چرب+دو لیوان چای:۲۵۶کالری
5لیوان آب:تا آخر شب ۸ تا لیوان میشه😁
میانوعده صبح:۵تا فندق+۵تا بادام:۱۰۲کالری
قبل ناهار:یک قاشق سرکه سیب+۱لیوان آب
ناهار:۷ قاشق برنج+۵ قاشق خورشت لوبیا سبز +۲ قاشق ماست+ ۱۰۰ گرم کاهو+نصف لیوان دلستر تلخ:324کالری
میانوعده عصر:1پرتقال+1لیمو شیرین+1خرما+1لیوان چای+نصف خیار: ۲۳۷کالری
شام:یک لیوان سبزیجات بخار پز +نصف قاشق روغن زیتون:۱۷۱کالری
آخر شب:یک لیوان شیر کم چرب+پودر دارچین:113

ورزش:
35دقیقه پیاده روی،80تا چرخش دست ساعتگرد و پادساعتگرد،40شنا دیواری

کالری مصرفی:1101نتونستم پر کنم
کالری مجاز:1600

@دیانا24    

خداجونممم کمکم کن از پسش بر بیامم همینطور ک همیشه بهم قدرت اینو دادی ک از پس 😇😏پ.ن:کاربر جدید نیستم😅لایکتون میکنم یعنی براتون صلوات فرستادم🥰
سیب زمینی آبپز کوچولو هم صد کالری داره سیب باعث میشه گشنه بشی ولی سیب زمینی سیر می‌کنه دمش گرم😂😂😂

اره والا دیگه هروقت مبخاستم سیب درختی بخورم بجاش سیب زمینی میخورم😂😂😂😂😂😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2728
آووووو

😅😅😅😅

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
من هم مانکن رو نصب کردم هم کرفس(راضی نبودم)ولی خداییش خیلی دقیقه زیره هم   میتونی مارک موا ...

اره خیلی خوبع 👌🏻منم راضیم ازش

گزارش امروز

@آسنات99     

@کیان_جوون    

ص:یک قوطی کبریت پنیرپروسس خامه ای+۱کف دست نان بربری+۱چای+۱خرما

ناهار:دمی گوجه+یک لیوان ماست+۲فلفل سبز=۴۸۳

میان وعدها:۱۰عددبادام زمینی+یک سیب+نصف پرتقال+ پاپ کورن۲نیم لیوان+۱چای+۱خرما

شام:۵ق میرزاقاسمی+۱کف دست نان بربری+۳فلفل سبز

فعالیت:۳۰مین پیاده روی+۷۰شنادیوار+۳ست ۱۰تایی چرخش روسی+۳ست ۱۰تایی لمس پاشنه پا+۳ست ۱۰تایی زیرشکم زانوخم✔

مجاز:۱۲۲۰✔

مصرفی:۱۲۰۱✔

مصرف آب:بیشتراز۸لیوان✔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

@سمیه1396    

سمیه جان میخوام جمعه چیت باشم مشکلی نیست از امروز کالریم ۷۰۰ببندم تا چهارشنبه مجازم 1000هست

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
2738

@negin_slh    @sara__1373    

سلام بچه ها اینم ازگزارش من

ناشتا دارچین وعسل

صبحانه یه لقمه فطیر

میانوعده.ابمیوه طبیعی

ناهار 60گرم نان جو وخوراک سبزیجات وکلم

میانوعده.خرما وکشک

شام.سیب ولیموشیرین

ورزش# نیم ساعت پیاده روی

100تاطناب

10مین حلقه

تمااام

ما میتوانییییییم

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
سلااام گل دخترا😍 ناشتا سرکه سیب و ی لیوان اب صبحانه ۳ کف سنگک.پنیر نصف قوطی کبریت.۲خرما ناهار ...

افرین عزیزم عالیهه

کمردرد چرا؟؟بلا دوره

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
😘❤ شکر خدا کاهش سایز داشتم  وزنم همونه

کاهش سایز که عالیه🤩🤩تبریک میگم

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
عزیزم چرا آخه...اینا همش ب احساساتت ربط داره باید بتونی کنترلش کنی و پرخوری نداشته باشی...باور کن هم ...

مرسی عزیز دلم

خیلی خوب بود

اره باید احساساتم رو کنترل کنم و جلو پرخوری عصبی بگیرم

ممنونم عزیزم🌺❤

2706