2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978702 بازدید | 118822 پست

غذای_رژیمی# موادلازم برای کیک خیس رژیمی😂😋

آردجودوسر(جودوسرپرک روآسیاب میکنیم یاآردگندم)۶ق غ

پودر کاکائو ۴ق غ،سفیده تخم مرغ۲عدد،تخم مرغ کامل۳عدد،وانیل۱ق چ،بکینگ پودر۱ق چ،

موادلازم برای سس کیک،شکلات تلخ ۲عدد،شیرنصف لیوان،شیره انگوریاخرما۱ق غ سرپر

سفیده وزرده راجداکنین،بعدسفیده هاروتاجایی که ردپره همزن بیافته بزنین،حالازرده هاروبه همراه وانیل به مدت ۲الی۳دقیقه باهمزن باسرعت تندخوب هم بزنین،آردوپودرکاکائوروباهم یکبارالک میکنیم وبعدباسفیده هامخلوط میکنیم،وبه صورت دورانی هم میزنیم،تاپف کیک نخوابه حالاظرف روچرب میکنیم یاکاغذروغنی میندازیم موادروداخل ظرف ریخته توی فرازقبل گرم شده،  ۱۸۰درجه قرارمیدیم(ماکروفر یاقابلمه هم میشه)۱۵دقیقه دیگه کیک آمادست😍بعده بیرون آوردن کیک باچنگال یاخلال کیک روسوراخ سوراخ میکنیم😂سس شکلاتی روبهش اضافه میکنیم به مدت ۱ساعت داخل یخچال قرارمیدیم تاکامل سس به خوردش بره😍

(۱۵برش کیک داریم که هربرش ۶۵کالری داره)

@خوشگلشششونم     😀

از این حلقه لاغریا میزنم دیگه 

خب چند دقیقه؟

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانماسرگروه نارنجی چرانیست؟؟🤔

@سمیه1396   کجایی عزیزم🥺

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728
یه جورایی آره گلم😍

یه سوال داشتم عزیزم سرگروهم نیست🥺

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
غذای_رژیمی# موادلازم برای کیک خیس رژیمی😂😋 آردجودوسر(جودوسرپرک روآسیاب میکنیم یاآردگندم)۶ق غ پو ...

دستت درد نکنه آسنات جون فقط من نفهمیدم سفیده سه تا تخم مرغو به مواد کیک می‌زنیم دیگه؟؟پس زرده هارو که خوردیم چی میشه؟سس شکلات منظورت اینه ؛شیر وشکلاتو باهم ذوب می‌کنی بعد شیره میریزی توش؟؟ببخشیدا سوالم زیاد شد😁

جانم عزیزم سمیه جون حتماً میاد💙

سیب زمینی تنوری واس شام میشه خورد؟

یه جورایی آره گلم😍

خدا رو شکر💋❤️

خواستن توانستن است. چالش رژیم :شروع 63.5، پایان چالش 53.6، ممنون از کمک دوستان گروه بامدادخمار، ممنون از بامدادخمار عزیز بابت برنامه رژیم عالیشون که به رایگان و بدون منت دراختیار همه گذاشتند، لینک گروه بامدادخمار عزیز
آره گلم چرانشه سرخ کرده که نیست تنوری زودهضم میشه نوش جونت🌼

فدات عزیزم فقط هنوز۷۳۴کالری مصرف کردم😟حتی شیرم حساب کردم پرنشد🤦‍♀️

چیکارکنم پرشه😖

سلام خوشکلا

۲۰دقیقه پیاده روی 

۱۵دقیقه حلقه زدم 

حرکت روسی دوست ۲۰تا

حرکت دست پاشنه دوست۲۰تا

چرخش پهلو دو ست ۲۰تایی

دوچرخه دوست۲۰تایی 

دراز نشست نیمه دوست۱۰تایی

حرکت پهلو بغل دوست۲۰تایی 

@چوب_بستنی    

@آینازخانوووووووووم    

وزن شروع  ۷۵😬🙄وزن  هدف  ۷۰😍😋امید بخدا رسیدم بهش باب میلم نبود باز هدف میزارم😊🥰
دستت درد نکنه آسنات جون فقط من نفهمیدم سفیده سه تا تخم مرغو به مواد کیک می‌زنیم دیگه؟؟پس زرده هارو ک ...

قربونت😘 آره گلم اول سفیده  اون ۳تاتخم مرغ کامل روهم جدامیکنیم با۲تاسفیده دیگه که داشتیم باهمزن میزنیم سفیده تخم مرغ رومیتونی حذف کنی برای پروتئین بیشترمیزنن🌼🌼

فدات عزیزم فقط هنوز۷۳۴کالری مصرف کردم😟حتی شیرم حساب کردم پرنشد🤦‍♀️ چیکارکنم پرشه😖

خدانکنه گلم🌼بامیوه خرما،پفیلاخونگی هرچیزسالمی که داری پرش کن فردافسته گشنت نشه💙💙

2706