2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983024 بازدید | 118822 پست
یه روزقبل وزن کشی ملین مصرف کن مثل چای وگل محمدی دم کن بخورعالیه ازیوبست درمیای ویتامین هم مصرف کن م ...

ای نگم نگم چقدر افتضاح گرم به گرم لاغر میشم کیلو به کیلو چاق میشم.

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا با این تاپیک وز نمو کم کردم وبا روشتون آشنا هستم

منتها یه مدته که دوباره برگشتم به وزن قبل

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪

گروه آبی میشم اگه اشتباه نکنم

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
2731
چه خوب.من دوست دارم ساق پام لاغر بشه🤭

حتما بزن عالیه

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
میبخشی دیروز جوابتو ندادم خودمم نبودم مامان خوشگلم با هر ترازویی ورن میکنی، تا آخر با همون وزن کن ...

ممنون عزیزم دلگرذمتر شدم با وزنه خونه مامانت ک گفتی 🙌

وزن شروع ۹۷  وزن فعلی 89هدف ۷۰ نمیخوام از ۷۰کمتر کنم شایدم ۶۵بشم هرچی خدا بخواد ولی در کل یکم گوشت و بار داشته باشم بد نیست😆 اگه بشه شکمم آب کنم وااای خدا من تابحال تجربه لاغری و رژیم نداشتم ولی بخاطر ۲قلوهام خیلی بهم ریختم و صورتم شکسته شده تصمیم گرفتم فقط ب خودم برسم بچهام رسیدگیشون جای خود😊
2740
اره عزیزم گروه آبی هستی

ممنون از لطفتون

عزیزممممم 😂😂لایکت خودش جوابه😘😘💙💙

عخشمی💋🤭

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام من رز 1360 وزن الانم 79 وزن هدفم 69 توی کدوم گروه هستم و سرگروه کی میشه؟  

دو صفحه اولو بخون گفته کی سر گروهته

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

@فندق_فسقلی   جان

@mami_sadra   عاطفه جان

@نیکاااا97   جان

گزارش روزانه

صبحانه ۳ کف دست نان تافتون ۳گردو ۳۰ گرم پنیر نسبتاچرب

۲۶۵کالری

ناهار۲۰ ق غ یتیمچه ۲ کف دست نان تافتون ۳۴۲ کالری

شام ۲ تخم مرغ ابپز دوتا گوجه ی لیوان گل کلم۲۲۷ کالری

میانوعده ۱سیب ۱پرتقال ۱هویج ۲ ق غ نخودچی ۲ ق غ کشمش سبز ۵بادام نصف لیوان گندمک ۶خرما ۵۱۷کالری

کالری مصرفی امروز۱۳۳۲

کالری مجاز ۱۳۸۰

۵۰ دقیقه پیاده روی ۲۰۷ کالری سوزانده

روز سوم پریود بودم ورزش نکردم از فردا ان شالله حلقه میزنم قدرتی و هوازی انجام میدم

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎
2706