2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979301 بازدید | 118822 پست
عزیزم کلا رژیم سریع نگیرید مگر اینکه واقعا مجبور باشید اونم دو سه کیلوی آخر 

باشه الهه جون.

میگم یک سوال..من عکستون رو ک میبینم همش فکر میکردم یک دختر ۲۶  ۲۷ ساله این..هم سن های خودم

بعد ک عکس اندامتتون رو دیدم نطرم خیلی کم عوص شد گفتم حتما یک فرزند دارین

بعد توی تایپک ها خوندم ۲ تا بچه دارین اره؟

خیلی تعجب کردم

خیلی هم کنجکاوم بدونم چند سالتونه

البته اگر دوست دارین جواب بدین

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂 طفلی اومده اظهار عشق کنه کمرش شکسته زیر اینهمه وزن 😂😂😂😂😂😂😂😂

زهرا مردم از خنده یادم افتاد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه جوری چسبیدم به تخت خودمو سنگین کردم انگار130کیلو ام🤣🤣🤣🤣🤣

سلام عزیز دل  من یکم اوضاع روحیم خوب نیست واقعا توان رژیم ندارم عصبی میشم  چکار کنم به ن ...

سلام عزیزم بیشتر تو تاپیک باش بچه هارو ببین انگیزه ت زیاد میشه 

دیگه باید تصمیم بگیری اگه دوست داری به هدفت برسی یکم سختی داره و باید افکار منفی رو دورکنی 

ولی اولش سخته ها بعد یکی دوهفته وقتی کاهش داشته باشی بعدش راحت تره  

انگیزه# رو هم بخون 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
باشه الهه جون. میگم یک سوال..من عکستون رو ک میبینم همش فکر میکردم یک دختر ۲۶  ۲۷ ساله این..هم ...

عزیزم من ۳۳ سالمه ولی معمولا بهم میگن کمتر بهت میخوره 😎😅😅

دوتا بچه دارم دخترم ۱۲ سالشه پسرم یک سالشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
سلام عزیزم  منئ توی تاپیک گزارش دیدم خیلی خوب وزن کم میکنی (ماشااله)من تازه واردم میشه بگید چق ...

سلام عزیزم لطف داری هر هفته انقد کم نمیشم هفته پیش 500کم کردم ورزش روزی یه ساعت بیشترش ورزش قدرتی

از کالری مجازم سعی میکنم کمتر نخورم وای گاهی100تا کم میشه وبیشتر کالریمو با میوه و آجیل پر میکنم توام ادامه بده حتما نتیجشو میبینی😉

سلام عزیزم بیشتر تو تاپیک باش بچه هارو ببین انگیزه ت زیاد میشه  دیگه باید تصمیم بگیری اگه دوست ...

مرسی عزیزم 

من تو یک سال ۲۰ کیلو کم کردم 

امسال یکم روحیم و باختم 

اما تلاشمو میکنم 

خییلی ممنون که جواب دادی یکم دلگرم شدم 💖

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
ای جااااانم عزیزم عالیه😍 منم نیم میرم رو وزنه خدا کنه کم کرده باشم😬

مرسی فدات شم انشالله کم کردی 

من این هفته ورزشم رو بیشتر کردم خدارو شکر کاهش خوبی داشتم 

وگرنه هفته ی قبل ورزش نکردم ۲۰۰ گرم کاهش داشتم

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
زهرا مردم از خنده یادم افتاد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 یه جوری چسبیدم به تخت خودمو سنگین کردم انگار130کیل ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂بنده خدا شوهرت😂😂😂😂😂تو هم نامردی کردی ها در حقش 😂😂😂😂😂😂😂

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

سلام دوستان من تازه میخوام بیام تو گروهتون‌.از کجا شروع کنم.راهنمایی کنید تاپیک خیلی پیچیده ست برام

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜دلیارم...عضو جدید چالش بامداد خمار📋. قد ۱۶۶📏وزن اولیه ۸۲  وزن هدف اول ۷۵⛹️‍♀️وزن هدف دوم ۷۰🏊‍♀️وزن هدف سوم ۶۵🧘‍♀️ انگیزه و کمک میخوام میخوام از همه بامدادیا برای کاهش وزن💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2706