2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست

[QUOTE=217118110]ایییی خدا چه فسقلی شیطونی😍😍😍 خب خوشگل خانم خودت که استادی بدو شروع کن ورزشهای 

باید تو نت سرچ کنم

ببینم چیزی هست

خودم میدونم یه علتش بیشتر نشستن و دراز کشیدن هست

بتونم از فردا تردمیل برم کمی 

ورزشای آروم شروع کنم

فکر کن سخته ورزش میکردی سختتت بعد باید بشینی و کم تحرک باشی

@بادام_زمینی    

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
هرکسی رو میخای تگ کنی، @ رو مینویسی،بعدش اسم کاربریشو مینویسی،ابی ک شد یعنی تگ شده،میتونی پیاماشونم ...

سلام الناز جان میگم مثلا اگه از اول تا اخر رژیم مثلا فقط روزی 1200 تا کالری مصرف کنی و تغییرش ندی چه اتفاقی میفته؟ کم میشیم زیاد میشیم بده زشته چطوریاس؟ 😁روند کاهش وزن به نظرتون سریع تر نمیشه؟ میدونم روش تاپیک این نیست ها 🙈فقط میخوام بدونم چجوریه

فاطمه جان💛 @فندق_فسقلی    

گلابتون جان🧡 @بادکنکناز    

الهه جان 💚 @الیhassan    

شمام بهم بگید نظرتون رو😍

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 😍💚 وعده اول - نارنگی یک عدد + سیب + نان بربری یک کف دست + کره بادوم زمینی رژیمی +عسل  ...

افرین با اراده جانم

موفق باشی✌🏻💚👊🏼

توکل به خدا با خیال راحت میری بلوک زایمان.طبیعی ام که هس که دیه هیچی.سریع سرپا میشی.میای عکس میدی من ...

قربونت🥳

انشالله امیدبخدا 💚خودش کمک کنه طبیعی 💣💣بشم😂

2731

[QUOTE=217145877]خیلییی مبارک باشه ایشالا به سلامت به دنیا بیاد🤗💙 مطمئنا این نی نی خیلی خوشبخته که شما مامانشی

@لوااااااشک    

مرسی ازت مهربونم💚💚💚

انشالله همه جوونا موفق باشن

مثل داداش منه پس🤦🏻‍♀️

سلام سلام به همه و سرگروه نازم صبحونه نون و پنیر وگردو ناهار یک ونصف سیب یه خیار دوتا نارنگی میان ...

عالی هستی دخترمممم

ببین برا شکم نه عجله کن نه ناامید بشو

متاسفانه زود بزرگ میشه و دیر کوچیک

اگر خواستی چالش خطاطی صبا و چالش جرقه رو  برو

اگر سابقه تمرین و ورزش داری

وگرنه کمی سنگین هست

تلگرام داری برات کانالش بفرستم

سلام الناز جان میگم مثلا اگه از اول تا اخر رژیم مثلا فقط روزی 1200 تا کالری مصرف کنی و تغییرش ندی چه ...

هیچی نمیشه قشنگم 

یهو استپ میکنی😂😂😂😂👊🏼👊🏼👊🏼👊🏼

اون کم کردن کالری خودش یجورایی شک و تلنگر هست به بدن

هیچی نمیشه قشنگم  یهو استپ میکنی😂😂😂😂👊🏼👊🏼👊🏼👊🏼 اون کم کردن کالری خودش یجورایی شک و ...

عه خب پس باید پله ای با کاهش وزن کم بشه 

ولی من خیلی عجله دارم🥺😂حالا انگار مثلا عروسیمه میخوام لباس عروسم اندازم بشه انقدر عجله دارم🥴😂

هیچی نمیشه قشنگم  یهو استپ میکنی😂😂😂😂👊🏼👊🏼👊🏼👊🏼 اون کم کردن کالری خودش یجورایی شک و ...

الی یه فرمولی هست میگن واسه دکتر کرمانیه 

وزن ضربدر سی منهای هزار 

میگفتن واسه وزنای بالا مثه من خوبه 

نظرت چیه؟ 

سلام الناز جان میگم مثلا اگه از اول تا اخر رژیم مثلا فقط روزی 1200 تا کالری مصرف کنی و تغییرش ندی چه ...

سلام عزیزم،اولاش خوب کم میکنی وسطاش به سختی ،و آخراش استپ😆بدن عادت میکنه و از ی جایی به بعد چربی نمیسوزونه.😐

وختی با ۱۵۰۰ تا آدم هم کم میکنه،هم میخوره،خو چرا از اول به خودش سختی بده و ۱۲۰۰ تا مصرف کنه.😊

الان من از ۶۴ تا ۶۰ با ۱۲۰۰ تا بودم،از ۶۰ تا ۵۶ هم ۱۲۰۰ تا مصرف میکنم تا بدنم آسیب نبینه،ولی مجبورم ورزشمو زیاد کنم تا چربیسوزی انجام بشه و ضمنا پوستمم داره کنده میشه.

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
سلام عزیزم،اولاش خوب کم میکنی وسطاش به سختی ،و آخراش استپ😆بدن عادت میکنه و از ی جایی به بعد چربی نم ...

اوه اوه پس خطریه همین روال خودمون رو ادامه میدم

دوستان یکی ک پایه باشه میخوام باهم جلو بریم و یک ماه شیرینی جات رو حذف کنیم قند و این‌چیزا کلا متاسفانه من بخاطر این چیزا زیاد رژیمم درست پیش نمیره درسته کالریشون حساب میکنم ولی خب بازم اثر بد داره

عالی هستی دخترمممم ببین برا شکم نه عجله کن نه ناامید بشو متاسفانه زود بزرگ میشه و دیر کوچیک ...

مرسی سرگروه جونم😍بله دارم تلگرام عزیزم من الان دوماهه شروع کردم کلا به ورزش کردن نمیدونم اونا برام سنگین باشه یانه🤨

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
عه خب پس باید پله ای با کاهش وزن کم بشه  ولی من خیلی عجله دارم🥺😂حالا انگار مثلا عروسیمه میخو ...

حانیه جان توروخدا عجله نکن

وزنی که زود کم بشه زودم برمیگرده

ببین یه مثال خودمو بهت بگم

با اینجا آشنا نبودم تقریبا سه سال پیش خواهرم اومد خونمون باهم تصمیم گرفتیم ورزش کنیم اون هیکلش رو فرم بود در حد ۵ کیلو اضافه داشت

فقط اینو میدونستم زیر ۱۲۰۰ نباید کالری ببندم

من مانکن و تنظیم میکردم میگفتم وااااییی چه طولانی مثلا تا اردیبهشت نوشته وزنم ۲۴کیلو کم کنم!!!خیلی طولانیه کالریم کم کردم کم کردم تا مثلا از شهریور تا آذر دی کم کنم

بازم میگفتم دیره 🤦🏻‍♀️

فکر کنم قشنگگگ ۵ کیلو تو دو هفته کم کردم!! بعد دیگه موند!!! شد هفته ای نیم کیلو ساید

بعد فکر کن روزی یساعت مفیییید بدون در نظر گرفتن استراحت با اپ ورزش میکردیم اون راحت به وزنش رسید و ثابت موند

من یهو بعد دوماه که البته اونم رفت ناامید شدم که چرا وزنم پایین نمیاد

ول مردم وزنم بیشتر شد

سال بعدش آنلاین رژیم کرمانی گرفتم دوباره ۴ کیلو کم کردم باز استپ فکر کن باشگاه رفتم بعد دو کیلو کاهشم، شاید دو کیلو بعدیش با باشگاه بود استپ

حالا کرمانی باشگاه قبول نداشت

یعنی من تا ۹۰ راحت بعدش ذره ای کم میکردم

فقط با اینجا تونستم ۱۳کیلو تقریبا کم کنم

سلام گزارش روز دوم رژیم صبح آب گرم و لیمو و دارچین صبحانه پنیر خامه ای ونان لواش ۲۱۳کالری ناهار ن ...

💙🐦سلام عزیزم،خسته نباشی،گریه نکن 🙋‍♀️،دفعه بعدی نخور.🤓

کالری مجازتم بنویس برام.که بدونم چه جوریاس مصرفی   مجازت.ورزشم یادت نره.💙

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
2706