2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979978 بازدید | 118822 پست
اقا من کل روز گرسنگی و تحمل کردم الان بلند شد ۷ تا ناگت خوردم 😣 انقدر از خودم ناراحتم ک نگو البته ب ...

بهتره که کالری روزت پر شده

چون نباید کمتر بخوری

ولی چیزای مفید بخوری بهتره

حالا که خوردی تموم شده فکر نکن بهش 

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        

@فندق_فسقلی‍ 

سلام گزارش امروز

صبحانه: نان بربری ۵۰ گرم .خامه ۱۵ گرم .چای یک لیوان کشمش یک گرم.مربا ۴۰گرم  ۲۹۶ کالری 

نهار: کوکو سبزی ۱۰۰ گرم.۴۵ گرم نان لواش . ۲۵۵ کالری 

شام:۵۰ گرم کباب تابه‌ای ۲۳۰ کالری

میان وعده: انار ۲ عدد متوسط .انگور ۸۰ گرم . نارنگی یک عدد متوسط . کلوچه ۱۵ گرم چای ۳ لیوان . کشمش ۳ گرم ۶۵۱کالری

کالری مجاز ۱۳۲۰

کالری مصرفی ۱۳۱۷😊

خودمم باور نمیکنم درست شد کالری ها و مصرف نونم ای بدک نبود فردا میرم وزن‌کشی🙂 

۸ لیوان آب و یک ساعت پیاده روی و دو ساعت کوهنوردی 

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من دارم کم میارم 

کالریم پرشده اما خیلی گرسنه ام 

چراانقد من کار دارم به ورزش نرسیدم 

الان تکالیف دخترم تموم شده 

شوهرمم به تکالیف پسرم رسیدگی کرد 

فردا دوباره کار بیرون و کار خونه و تکلیف و.....

😭😭😭

پس کی معدم جمع میشه ؟ 

تا چندوقت احساس گرسنگی می کنیم تا عادت کنیم؟ 

دوستان کمکم کنید

سلام دوستان من دارم کم میارم  کالریم پرشده اما خیلی گرسنه ام  چراانقد من کار دارم به ورز ...

سلام

دمنوش ها رو امتحان کردی؟ چای سبز زیره دارچین زنجبیل و...

عزیزم اکثر اوقات تشنگی با گرسنگی اشتباه گرفته میشه که خیلی خیلی طبیعیه

آب سرد هم موقت گرسنگی رو ازبین میبره

2728
سلام دمنوش ها رو امتحان کردی؟ چای سبز زیره دارچین زنجبیل و... عزیزم اکثر اوقات تشنگی با گرسنگی اشت ...

آره اب می خورم 

سیب خیلی کمکم می کرد سفارش دادم چندتا سبد برای ی مدت داشته باشم هنوز نیاوردن 

دمنوش نخوردم 

خیلی کار و مسئولیتم زیاده  باور کن وقت ی دمنوش درست کردن هم ندارم 

آره اب می خورم  سیب خیلی کمکم می کرد سفارش دادم چندتا سبد برای ی مدت داشته باشم هنوز نیاوردن&n ...

اتفاقا منم الان احساس گرسنگی داشتم یک لیوان آب بخ خوردم الان اصلا حس گرسنگی نیست😊

دمنوش زیاد وقتتو نمیگیره

از این لیوان دمنوشها بگیر خیلی راحت انواع دمنوش آماده کن برای خودت

نداری هم یک لیوان ترجیحا سرامیکی که ضخامت داشته باشه

هر دمنوشی دلت میخواد درست کنی موادش بریز توی لیوان با آب جوش درش هم بذار تا کمی بمونه

تمام

آره اب می خورم  سیب خیلی کمکم می کرد سفارش دادم چندتا سبد برای ی مدت داشته باشم هنوز نیاوردن&n ...

راستی تخم شربتی و دانه چیا هم خیلی خوبهااااا

فضای معده رو پر میکنه و احساس سیری میده

اینم خوبه امتحان کنی عزیزم

2740
نه نگووووو ایناروووو اصلا اینجوری حساب نکن فکر نکن این برای همه مواد غذایی هست ما با تحرک عادی مث ...

سلام الی جون.خوبی شبت بخیر.ببخشید نبودم.

من نمیتونستم وارد سایت شم.

عدم دسترسی میزد.🤨😐

عکس اون نینی ناراحته میومد.🤭

خب من وزن نکردم چون همسرم خونه بود.از پنجشنبه بود،شنبه رم مرخصی گرفته بود تا باهم باشیم.قیافه من وختی خبرشو داد ک مرخصی گرفته😑😐چون کل هفته زوور زدم تا ب هدفم برسم میدونستم باشه خراب میشه همه چی.😂الانم ب سلامتی خابید و طی تلاشهای زیاد بلخره وارد سایت شدم.

فردا فستم.الی جون،سینه هام ورم کرده🤕درد دارم.😪 🤕اوه چقد حرف دارم ....ی چیز عجیب کشف کردم.فاموتیدین قرص معده،اختلالات جنسی میاره😐پرولاکتینه منو کمی برده بالا.سینه درد گرفتم.تازه کشف کردم.

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
ممنون عزیزم چقدر زحمت کشیدی😍😍 دارچین وانجیر وشیره همیشه میخورم  سویق خونساز از عطاری بخرم؟ق ...

بله سویق خونساز عطاریا دارن.شرکتی معتبر بخر.

قاووتی،پودر فک کنم کرمان و یزد و این مناطق هس،بمب انرژیه،هل مغزها و ی سری چیزای خیلی گرم توشه.

سلام سلاااااااام دوستای مهربونم😍 امروز از خودم خیلی راضی بودم همه درشت مغذی هام به اندازه بود😅♥️ ص ...

نوش جونت خانم گل😘😍

امروزم خوب بود کالری مجاز مصرف کردم و نیم ساعت هوازی

از خون جوانان وطن لاله دمیده🖤🥀

الی جان،چ خبر از خودت؟خوبی اوضاع خوبه،تیکر تولد بزن بدونم هفته چندمی😁الی بچه قبلی دخمل بود یا پسر.

الی،مخفف چیه،الهه،الهام.یا هیچ کدوم😉

چرا شوهر من ب من نمیگه الی🤭😒اینقد دوس دارم بهم بگن الی جون.😁😆اما دریغ هیچکی اینجوری صدام نمیکنه.🤭فقط بابام بهم میگف الی مولی....