2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979972 بازدید | 118822 پست
سلاام.مهربون جون. 🤩🤩🤩 امروزم گندزدم 🥴😬 گزارش. 💛💛💛💛💛💛💛💛💛 ص.نان لواش۶۰گرم.تخم مرغ آبپ ...

سلام عزیرم 

نوش جونت😍✌🏻✌🏻

دیگه خودت ایرادت رو میدونی🥴🥴

چرا کالریت پر نکردی؟؟؟؟

اگر میتونی بگیر

به حکمتش دل بسپار 🌿
@فندق_فسقلی     میشه عضو گروه شما بشم؟ممکنه راهنمایی کنید ممنون

سلام عزیزم برای شروع دو صفحه اول +امضامو کامل بخون 

با توجه ب اضافه وزنت سرگروهت رو تگ کن

پروف و امضاتم مثل بقیه بذار

هر سوالی داشتی در خدمتم

به حکمتش دل بسپار 🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ذره مونده بود تا پر بشه☹️اونم گذاشتم گفتم شاید یکم کالریا کم و زیاد شده باشه جا بذارم برای خطا😂

برای حدسیات کالری رو کم و زیاد نکن 

همین کم و زیاد کردنا مانع کاهش میشه

به حکمتش دل بسپار 🌿
2731
سلام عزیزم😍 نوش جونت عالیه👏🏻👏🏻👏🏻 چرا کالریت پر نکردی؟؟؟؟؟

کالری روز قبل زیاد بود شما گفتی امروز کمتر بخورم. ببخشید در کل روزانه چقد نون میشه مصرف کرد؟

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
2738
کالری روز قبل زیاد بود شما گفتی امروز کمتر بخورم. ببخشید در کل روزانه چقد نون میشه مصرف کرد؟

هر وقت کالریت زیاد میشه ب همون اندازه ک زیاد خوردی از فرداش کم کن

روزای بدون پلو 90 گرم

روزای با پلو 50 الی 60 گرم

به حکمتش دل بسپار 🌿
هر وقت کالریت زیاد میشه ب همون اندازه ک زیاد خوردی از فرداش کم کن روزای بدون پلو 90 گرم روزای با پ ...

ممنون نمیدونم چرا من انقد نون‌خورم اونم صبحانه 😐

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊

چالش_ماهانه#  

از اول آبان به مدت یکماه 

. حرکت پلانک

روش انجام این حرکت:

بر روی پا ها و ساعد دست خود قرار بگیرید. بدن خود را در راستای یک خط مستقیم قرار دهید. مراقب باشید در طول حرکت کمر شما خم نشود.

حال بدن خود را تا هر مقدار که ممکن است در این وضعیت نگه دارید. هر چه مدت بیشتری در این وضعیت خود را نگه دارید ماهیچه های شکم شما قوی تر خواهد شد.

به حکمتش دل بسپار 🌿
😁 از قبل بنویس چقدر میخوای بخوری تا از برنامت خارج نشی✌🏻

سلام فندقی خوبی 

من بیام‌با روی سیاه😒😒

پنجشنبه ۶ماه الینا تموم میشه 

غذای کمکی هم حدود ۲۰روزه میخوره 

شیرخودم وشیرخشکم میدم‌

بیااااااممممممم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706