2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982460 بازدید | 118822 پست
هیچی دیدم روز فست باشه  آیناز نباشه‌ بوگیا نباشه مگه میشه😂😂

😂😂😂😂😂😂

جلو خودم گرفتم نخورما😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂 کلشو😍😍😍😍😍😍😍 کم کم داره حسودیم میشه😂😂😂😂😂 منم کویین شم جیییییغ😂😂😂😂

😀😀😀😀😀🥳🥳🥳🥳

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
يا علي پسرت بيداره هنوووووووووووز😩😩😩

اره😂😂😂

مهمونی بودیم 1 تازه اومدیم🤗🤗

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2742
ببخشید من یه سوال دارم باید به غیر وزن چیو گزارش بدیم به سرگروهمون

میتونی هر سوالی داری هم از سرگروهت بپرسی.

میتونی گزارش روزانه بدی که اکه احیانا اشکالی داشت بهتون بگه و انگیزه بشه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
دوستداشته باشی چیزایی که روزانه میخوری و کالریش 

تو همین تاپیک باید گزارش بدیم یا اونم مثل وزن تاپیک جداگانه داره

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡
من تنها بودم متاسفانه همراه خیلی خوبه آدم انگیزه میگیره الان خوشحالم اینجارو یافتم

من خوشحالم دوست خوبی مثل شما پیدا کردم.

اسمت چیه خانمی؟

چند سالته؟

2740
😂😂😂😂😂😂 جلو خودم گرفتم نخورما😂😂😂😂

خوردی😐🤪

نوش جان چجوری درستیدی؟😁😁

مرررسی عزیزکم😘🐥🐥

عههههههههههه طلایی شدنت مباااااااارک ننه😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻🎉🎉🎉🎉🎉🎉 کی طلایی شدی 😍😘❤🐥🐥🐥

خرما خیلی هسته میکشم،،بعد با کفگیر میزنمشتا یکم له بشه،،بعد میزارمش ماهیتابه با شعله خیلی خیلی کم که داغ بشه و نرم بشه و مرتب با کفگیر میزنمش تا یدست بشه،،،مواظب باش ته نگیره،،،اگر خواستی یذره روغن بش بزن،، من بدون روغن درست میکنم،،،زیرش رو خاموش کن بذارش کنار،،حدودا ۸ قاشق ارده با ۳ قاشق چایخوری دارچین بهش بزن،،،دوباره مخلوطش کن تا یدست بشه،،بعدش مغز گردو ک خورد کردی حدودا دو مشت و کنجد رو بریز توش و مخلوطشکن،،بعدش بصورت توپک گردش کن یا داخل پودر نارگیل یا کنجد یا مغز پسته بغلتونش  و نوش جان کن عزیزم

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706