2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
حالا مارکش مهم نیس که مهم نفس کاره 😅 منم فکر کنم دوسال پیش گرفتم ۸۰تمن نمیدونم مارکش چیه

منه منگول موقع خريدن ترازو فكرم به اندازه گيري غذا ك قد نميداد عمرا🤣🤣🤣🤣عقربه اي برداشتم موقع جهيزيم😂😂😂😂

فداتبشم قشنگم روزه تو هم مباارک🌸👏👏👏👏🌸🌸🌸💖💖💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋💗💗❤❤❤

مرسی عشقولی💃💃😙😙😙💚💚💚

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آیناز بوگیا. چرا نبودی امروز. آیناز_بوگیا#   @آینازخانوووووووووم    

😂😂😂😂😂😂

کلشو😍😍😍😍😍😍😍

کم کم داره حسودیم میشه😂😂😂😂😂

منم کویین شم جیییییغ😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
حلال زاده اي😂🤗🤗🤗

میخواستم همینو بگم😀

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
حلال زاده اي😂🤗🤗🤗

چی شده😂😂😂😂میام میخونم موهاتونو میکشم فعلا ب م داستان بخونم برا پسرم بیام😂😂😂😂

چی شده😂😂😂😂میام میخونم موهاتونو میکشم فعلا ب م داستان بخونم برا پسرم بیام😂😂😂😂

هیچی دیدم روز فست باشه 

آیناز نباشه‌

بوگیا نباشه

مگه میشه😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

ببخشید من یه سوال دارم باید به غیر وزن چیو گزارش بدیم به سرگروهمون

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡
عزیزم نياز نیست شیر بخوری همش من بچم نوزاد بود ماهی یبار میبردمش پیش دکترش بعد دکترش منو دید ...

من یه لیوان بیشتر نمیخورم که 

بیشتر بخاطر کلسیومش من میخورم 😂😂

چشم سعی میکنم بیشتر نخورم

اخه کرمانی تو رژیمش میگفت مثلا اگر اشتباه نکنم ۲۰۰کالری بیشتر بخورین. بعد یسال۱۰۰کالری. زیر ۶ماه ۳۰۰کالری بیشتر از کالری مجاز

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
حتما میتونی عزیزم. من باردار شدم.اضافه وزن داشتم.تو خود بارداریم تا ۸۶ رفتم.بعدا همت نکردم تا پاییز ...

من تنها بودم متاسفانه همراه خیلی خوبه آدم انگیزه میگیره

الان خوشحالم اینجارو یافتم

منه منگول موقع خريدن ترازو فكرم به اندازه گيري غذا ك قد نميداد عمرا🤣🤣🤣🤣عقربه اي برداشتم موقع جهي ...

مال منم عقربه ای بود شوهرم خرابش کرد باز رفت عقربه ای گرفت

بعد یهو خودجوش دیدم دیجیتالی گرفته بال دراوردم 🤭😂

2706