2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979762 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دقیقا رو ابرام مگه ندیدی همه رو ریپلای میکنم میگم من 1/5 کم کردم     چشششم سرگروه عز ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

به هدفت هم‌‌برسی‌کلا‌میری‌فضا.. از دسترس‌خارج میشی

افرین به ارادت👏👏👏👏👏👏 رژیمی_نمونه#  

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

گلم  با وزن ۷۰ ‌‌و‌نیم صعود کردی به گروه ابی 💙

پروف و امضات تغییر بده

اسنات جون سرگروه مهربون آبی هست...

@آسنات99    گلم یه رژیمی عالی هم برات فرستادم💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  به هدفت هم‌‌برسی‌کلا‌میری‌فضا.. از دسترس‌خارج میشی افرین به ارادت👏 ...

راس میگی؟ چقد عااالی .بازم اگه سوالی داشتم مزاحم شمام میشم چون خیلی عااالی راهنماییم کردی

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
فدات هیچی کلی گریه کرد اومدم بهش شیر دادم الان رو پام خوابه گل پسرتو چه میکنه؟  از شیر گرف ...

عزیزم 💜💜💜

قربونت با باباش رفته گردش 😂

از شیر گرفتمش از پوشک نه هنوز😪

نمیدونم چطوری باید شروع کنم😩

سلام سلام 100تا سلام من اومدم وشادوخندان وآمدم💃💃💃💃💃💃💃 @بامدادخمار     @سمیه1396 ...

سلام‌گلم🌸

بابا کاهش.... اوههههههههه💃💃💃💃💃💃💃حالا بندریاش بیان وسط.... اوهِیناااا🥳🥳🥳🥳

به تو‌میگن‌اراده آهنین💪💪💪💪

دهه ۶۰ شدنت مبارک🤩🤩🤩🤩 همینجوری ادامه بده...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740

آسنات جون من بااجازه سرگروه عزیزم سمیه جون ک خیلی برام زحمت کشید اومدم تو گروه شما باوزن 70.5

@آسنات99    

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
سیلوم عشقولی چطوری؟😍😍 میبینم ک زبونت داره لنگاشو میزنه زمین😂😂

سلام‌عژیژم🌸مرسی عالی هستم....

زبونم‌‌ چی چی، دست ‌‌پا در اورده😂😂😂😂😂چرا🤣🤣🤣🤣

عزیزم 💜💜💜 قربونت با باباش رفته گردش 😂 از شیر گرفتمش از پوشک نه هنوز😪 نمیدونم چطوری باید شروع ...

عه چه خوب

پس در سکوت خونه یه قهوه بخور با یه موزیک. ملایم لذتشو ببر

از شیر چطوری گرفتی؟ 

به منم یاد بده😩😩😩

میخوام از 18 ماهگی از شیر بگیرمش

سلام‌عژیژم🌸مرسی عالی هستم.... زبونم‌‌ چی چی، دست ‌‌پا در اورده😂😂😂😂😂چرا🤣🤣🤣🤣

بس ک گفتی تو تاپیک وزن پست نزارید لنگاشو میزنه زمین میگه من دیگه نمیگم جر خوردم😂😂😂😂

2706