2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985088 بازدید | 118822 پست
@سمیه1396     سمیه جون من از ۸۵ وزنم شده ۸۰  باید بیام تو گروه شما😍

باریکلا👏👏👏👏👏👏👏

عزیزم با سرگروهت اول هماهنگ کن برای تغییر‌گروه.. بعدش بپر‌بیا تو💃💃💃💃💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واااای ترکوندی دختر. افرین کاهشت از منم بیشتر بوده

خیلی خیلی ب خودم فشاراوردم تونستم ده 70 روشکست بدم 💃💃💃💃بعداز6سال😅😅😅

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️

@ژله_بستنی_انار      

کاهش بِه از استپ....بازم‌خوبه👏👏👏👏

تمام نکات رژیمی و‌ورزشی‌را‌رعایت‌‌کر‌ده‌بودی؟؟؟

علت های کم‌نشدن وزن‌را بخون...

راستی داخل تاپیک‌وزن‌نباید تک‌‌کنیم😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خیلی خیلی ب خودم فشاراوردم تونستم ده 70 روشکست بدم 💃💃💃💃بعداز6سال😅😅😅

واقعا عالیه تبریک میگم روزی ما و بقیه بچه ها تو.بهترینی#  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

داخل تاپیک وزن، کسی را تک‌نکنید ⛔️⛔️⛔️⛔️ فقط وزن بدید...

و پست اضافی هم ننویسید⛔️⛔️⛔️⛔️

اگههه‌میخایید سرگروه و رقیبتون را تک کنید داخل تاپیک اصلی، یعنی همینجااا دوباره هم اعلام وزن کنید و دوستانت‌ون را هم تک کنید..

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

2706