2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979736 بازدید | 118822 پست
اول یه نفر سنگینت ر را بفرست را روی وزنه ، بعدش خودت برو

شوهرم سنگینه میگ درسته دیگ نمیدونم🤷‍♀️

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

داخل تاپیک وزن، کسی را تک‌نکنید ⛔️⛔️⛔️⛔️ فقط وزن بدید...

و پست اضافی هم ننویسید⛔️⛔️⛔️⛔️

اگههه‌میخایید سرگروه و رقیبتون را تک کنید داخل تاپیک اصلی، یعنی همینجااا دوباره هم اعلام وزن کنید و دوستانت‌ون را هم تک کنید..

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلااااام من این هفته دختر متوسط رو ب پایین بودم😖 ولی کم‌کردم🤩 هفته پیش ۱۰۴ این هفته ۱۰۳.۴۰۰  ...

سلام مریم جون..

وااای چه عالی کم کردی..یادمه چالشهای قبلی شمارو دیدم میومدی باز زود ناامید میشدی ولی اینبار حواسم بهت هست هر هفته کاهش داری خداروشکر..حیفم اومد نگم بهت عزیزم مطمئنم اینبار تا آخرش رو میری ان شاءالله..واقعااا خیلی با اراده ای خدا قوت

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2731

@کارنلین    

سلام‌ گلم

بازم تو‌این چند  روز خوب کم‌کردی👏👏👏👏

ورزشت را شروع‌کنی،کاهشت هم بیشتر میشی

تازه داخل تاپیک‌وزن، نباید کسی را تک‌کنیم، اونجا فقط وزنت را بنویس،،، بعدش دوباره داخل تاپیک اصلی وزنت را بگو‌و  و‌من‌را تک‌کن

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ریپلای میکنم رو اسمها. تگ گاهی نمیشه. الان تک تک ریپلای کردم. فاطمه من ۲۰۰ گرم چرااا؟؟؟ من رعایت کرد ...

با یه بار شکلات خوردن اینجوری نمیشه

نگفتم کمتراز مجازات نخور؟؟😒🤨🤨این هفته کالریتو پرکن ایشالله کم میشی😍

سلام یلدا خانمی چطوریایی . همین استارت زدی واسه کالری شماری خودش عالیع😊👌🏻 منم ی گزارش بدم و بعدش ...

سلام دوس جونی شرمنده نبودم خیلی کار داشتیم مهمون داشتیم از فردا دیگه کااامل هستم 

چه خبر تو چیکار کردی چند شدی

من کم نکردم

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
2740
عالیه عزیزم توخیلی.بااراده.ای#  

قربونت برم من خشگلم توچقد شدی؟

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
سلام خانم خشگله چ خوب ک عکستو دیدم الان قشنگ تصورت میکنم من این هفنه 1/5 کاهش داشتم وااای خیلی ذوق د ...

سلام قشنگم چ عالی دست مریزاد# 👏👏👏👏👏👏

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

@آسنات99       عزيز 

سلام به همه 

وزن شروع ٨٣.٢٠٠هفته قبل ٧٤.٦٠٠اين هفته٧٤.٣٠٠ تقصير خودمه جمعه پرخوري كردم ديروز خيلي كم خوردم به خاطر جمعه بازم جبران نشد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
سلام قشنگم چ عالی دست مریزاد# 👏👏👏👏👏👏

مخلصیم  

خیلی سختی کشیدم دوروزشو مهمون داشتم ی شبش پیتزا گذاشتم فقط 2قاج خوردم کلیم خودمو جریمه کردم ی شبشم از هرچیزی ی ق بدون برنج ...

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
@آسنات99   عزيز‍  سلام به همه  وزن شروع ٨٣.٢٠٠هفته قبل ٧٤.٦٠٠اين هفته٧٤.٣٠٠ تقصير ...

نگران نباش هفته بعد جبران میشه

سلام دوس جونی شرمنده نبودم خیلی کار داشتیم مهمون داشتیم از فردا دیگه کااامل هستم  چه خبر تو چی ...

سلام عزیزم منتظر گزارشات هستم😊 من بعد دو هفته فقط ۱۵۰ گرم کم کردم😔

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

فک کنم این 500گرمم کم کنم کله آبی بشم

2706