2737
2734

دوستان ، توی محیط کاریتون همکار با جذبه و دیسیپرین خاصی دارین ؟؟؟؟ ک بنظرتون جالب بیاد ، حریماش رو چطوری حفظ میکنه ؟ مثلا تو صحبت و حرف زدن ، رفت و امد ، یا شگردهاش موقع کار کردن چیه که همش ب نفعش تموم میشه و همه ازش حساب میبرن..

اگه خودتون اینطوری هستید هم ، از خودتون بگید یاد بگیریم ✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه رو آقای/خانم فامیلی صدا کن و فعل رو جمع به کار ببر. حتی اگه بقیه تورو اول شخص صدا کنن یا ۱۰ سال همکار باشید.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2742

خودم 

خخخخ دوسال نشده تا حالا استخدام شدم 3بار تشویقی گرفتم و با همه همکارام دوست شدم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

والا یکی هست باهیچکس حرف نمیزنه اخلاقش هم سگه

واسه همین مسئول بخش هم ازش حساب میبره

کلی به نفعشع 

ولی من بدم میاد اینجوری باشم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

من خودم تقریبا این طوری هستم

_پشت کسی پیش همکارام بد نمیگم.
_راجع به حقوق و زندگی شخصی کسی سوال نمیپرسم.

_سعی می‌کنم خوش برخورد باشم و اعصاب خردی های زندگی شخصیم روی روابط کاریم اثر نذاره.

_تمرکزم به جای مباحث خاله زنکی فقط و فقط روی کارمه.

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم💫...

به نظر بقیه من خیلی دیسیپلین دارم 

اصلا با همکاران قاطی نمیشم 

زیاد حرف نمی‌زنم و نمی‌خندم 

خیلی تو دورهمیا نمیام 

البته من اخلاقم اینه ترجیح میدم در آرامش و سکوت باشم 

یه همکاردارم حرفهای +۱۸ میزنه ازش بدم میاد 

یه همکار دارم همیشه میگه پول ندارم که کارش درست نیست 

یک همکار دارم خالی بنده هر چیزی رو زیاد اغراق میکنه 

یه همکار دارم خیلی رکه که بده 

یه همکار دارم خیلی غیبت می‌کنه 

بقیه نرمال هستن تو ۲۵ تا این چند تا خیلی روی مخ هستن 

حسابدار شرکت زن رئیسه. نعره میزنه مرده کلا حساب میبره. ولی جالبیش اینجاست مرده عصبانی میشه از مشتری و... فحش ناموسی رکیک میده زنه عین خیالش هم نیست تازه خودشون رو مومن درجه يک میدونن. فکر میکنن کلی هم کلاس دارن 😑

همکار نیست. فامیله. کسی جرات نداره چیزی بهش بگه. ولی خودش بدترین حرفها رو می زنه. توی محیط کار هم شنیدم به شدت متکبره و از زیر کار در میره. همه بهش احترام می ذارن ولی دوست داشتنی نیست. پیشرفتی هم توی کارش نداشته و همونی که بود همونطور بازنشسته شد.

رسول الله (ص)🌸آسایش جان در رها کردن بیهوده هاست🌸

توی مدرسه یا سرکار فرق نداره مایکیو داشتیم خط قرمزاش کاملا مشخص بود 1ادب وتربیت مثلا کسی فوش میداد محترمانه برخورد می کرد 2نظافتش همیشه لباساش تمیز اتو کشید و بوی عطر میداد3 درس  بخاطر هیچی از درسش نمیگذشت هیچیییی   و انقد ادم محترمی بود همه دوست داشتن باهاش دوست بشن. راستی اینکه همیشه صاف میاستاد  یا اروم وکم ومعقول حرف میزد هم بی تاثیر نبود

همیشه شیک و تمیز با بوی عالی ....اصلا وارد حاشیه نمی‌شد و سرش به کار خودش بود. فقط موقعی که ازش کاری میخواستن به بهترین نحو انجام می داد. و اون روی ماجراش که خیلی ها نمیدونستن به شدت زن باز و هرز بود،،،‌کثیف به تمام معنا، صد رحمت به اون همکارای بوگندو

2706