2737
2734
عنوان

همکارم با خط قرمزاش تو محیط کار ، خیلی خفن بنظر میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 37 پست

ما کلا محیط کارمون خیلی خشن و عصبیه کلا هیچکس صمیمی نیست با کسی ولی یکنفر هست ک هیچکس جدی نمیگیرتش و حسابش نمیکنه چون:با همه در مورد موضوعات غیرکاری حرف میزنه.با همه شوخی میکنه،به شوخی همه میخنده،سعی میکنه خارج از محیط کار باهامون ارتباط داشته باشه،استایلش آشفته و غیر رسمی و کلا خیلی احساسات داره همیشه یا شاده یا غمگین یا عصبانی و این حسشم بروز میده...واقعا همه رو کلافه کرده.

خلاصه ک اینجوری نباشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما کلا محیط کارمون خیلی خشن و عصبیه کلا هیچکس صمیمی نیست با کسی ولی یکنفر هست ک هیچکس جدی نمیگیرتش و ...

بیچاره دلم براش سوخت چقدر ساده  وصادقه ما ایرانیا ازآدمای دورو وبدجنس انگار بیشتر خوشمون میاد

آخ آخ... یه همکار داشتم بادش بخیر بسیار جنتلمن بود

اولا باهمه مودب صحبت میکرد بسیار اهل مطالعه تحقیق و به قولی باهوش بود 

خوش لباس خوش عطر موجه

مهمترین ویژگیش پاکیش بود 

با دقت به صحبت همه گوش میداد و با کمی مکث جواب میداد کاملا پخته و فهمیده بود ما خانم ها همیشه میگفتیم خوش به حال خانوادش 

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2731
ما کلا محیط کارمون خیلی خشن و عصبیه کلا هیچکس صمیمی نیست با کسی ولی یکنفر هست ک هیچکس جدی نمیگیرتش و ...

مثلا چطوری خارج از محیط کار باهاتون میخواد در ارتباط باشه ؟ جنس مخالف شما هست ؟ یعنی مثلا از طریق سوشال مدیا و اینا که فالو کنه ؟؟؟

خب پس از تجربه و مهارت ها و .... بگو برامون

والا کار خاصی نمیکنم، وظیفمو به بهترین شکلانجام میدم و از زیرکار دربرو نیستم 

خیلی مرتب و منظم هستم

وظایفمو به موقع و کامل انجام میدم و کارارو پشت گوش نمیندازم یعنی وقتی مافوق چیزی بخاد همون روز بنده یا درخو است یا نامه شو زدم 

پیگیر کارام هستم 

هررررررچیزی رو که بخام تحویل مافوقم بدم تایپ میکنم و تو پاکت تحویل میدم 

اداب معاشرت رو رعایت میکنم چیزلی هیلی معمول مثلا همهههه رو شما مخاطب قرار میدم، با آقایون شوخی و خنده بیجا نمیکنم 

سوالی داشته باشم حتما میپرسم و اینو باعث تحقیشدن خودم نمیدونم و.... 

همین چیزای معمول 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
بیچاره دلم براش سوخت چقدر ساده  وصادقه ما ایرانیا ازآدمای دورو وبدجنس انگار بیشتر خوشمون میاد

توی محیط خانوادگی این اخلاق هارو داشتن واقعا خوبه ولی توی محیط کار بهش نمیگن صداقت وشفافیت میگن بی لول بودن.اینجوری خودشو توی دردسر میندازه همش

2740
مثلا چطوری خارج از محیط کار باهاتون میخواد در ارتباط باشه ؟ جنس مخالف شما هست ؟ یعنی مثلا از طریق سو ...

نه خانوم هست ولی توی اینستا به هممون ریکوئست داده حالا چ خانوم چ آقا؛پیام میده احوالپرسی میکنه میگه چ خبر روزتون چطور بوده🫤انگار دوستمونه.سعی میکنه هماهنگ کنه بریم بیرون.کلا نیتش بد نیست ولی شغل اولشه خیلی صمیمی میشه با همه.کلا انرژیش متمرکز کارش نیست

مثلا من از مرز بندیای خودم میگم : 

۱ هیچکدوم از همکارام رو در سوشال مدیا فالو نمیکنم جنسیتش مهم نیس 

۲ استوریای واتساپشون هم چک نمیکنم اصلا و میزارم مسائل شخصیشون مربوط ب خودشون باشه و خودم رو درگیر نمیکنم مگر گاهی پست تسلیت اینا ببینم دور از جون ، 

۳ عکس پروفایل رو برای همکارا بستم و چیزی از من نمیبینن یا از استوریامم هایدن 

۴ راجب مسایل شخصیشون سوال نمیپرسم و وقتیم حرف بزنن فقط شنونده ام و لبخند میزنم 

در بیشتر مواقع با وسیله شخصی میرم سرکار و مزاحم هیچکس نمیشم متقابلا بقیه رو هم عادت دادم ک توی رفت و امد ها روی من حساب نکنند اما پیش اومده گاهی ب خانما تعارف زدم چون طرف مثلا حالش خوب نبوده و اذیت نشه اما ی همکار اقا داشتم ک همش میخواست من برم دنبالش و با من برگرده با صبر و حوصله در ی بازه زمانی همش پیچوندمش تا از سرش افتاد 

۵ سر کار موقع فراغت در اتاقم رو میبندم و مشغول گوشی و کتاب میشم که کسی زیاد باهام حرف نزنه 

۶ گاهی اگه چیزی بخورم ب بقیه تعارف میکنم اما از کسی خوراکی نمیگیرم 

۷ وقتی ببینم گروهی جایی وایستادن ب حرف زدن سرم رو میندازم پایین و رد میشم و قاطی نمیشم چون خیلی جلب توجه میکنه و سروصدا بالا میگیره وقتی همه باهم حرف میزنن

۸   توی ۸ ساعت کاری شاید ۲ بار از پشت میز بلند شم تا wc برم و برگردم 

۹ وقتی با همکارم کار دارم فقط روی تلفن روی میزشون زنگ میزنم و اصلا با گوشی شخصی تماس نمیگیرم

۱۰ از ۱۱ شب به بعد دیگه تلفن مربوط ب کار رو جواب نمیدم تا ۶ ۷ صبح فردا و تظاهر میکنم ک خواب بودم ک کسی شب باهام تماس نگیره (آقا)

۱۱  همیشه مرتب و اتو کشیده و عطر زدم و لوازم ارایشم رو میبرم سرکار و تجدید میکنم

۱۲ همیشه صبحونه خورده میرم و اونجا با کسی شریک نمیشم و حتی مجبور شدم برای  بقیه صبحونه ببرم (نوبتی نبود فقط پوروبازیای بقیه مجبورم کرد) اما خودم یک لقمه هم ازش نخوردم و گفتم میل ندارم و فقط گذاشتم بین بقیه و خودم رفتم تو اتاقم درم بستم 

۱۳ گاهی مجبورم میکنند براشون چای درست کنم ببرم رو میزشون بزارم، منم برای خودم درست میکنم و یواشکی میخورم و قایم میکنم بعد میگم منم نخوردم (اخه دوس ندارم لیوان ب دست برم سر میز بقیه ) 

اینا از خصوصیات و رفتار های من در محیط کاره ک تا الان خیلی بهم کمک کرده

توی محیط خانوادگی این اخلاق هارو داشتن واقعا خوبه ولی توی محیط کار بهش نمیگن صداقت وشفافیت میگن بی ل ...

دقبقا محیط کار جای تفریح و خوش گذرونی و سرگرمی نیس ، باید خودتو کنترل کنی ، بعد ک اومدی بیرون  از تایم کاری تازه اجتماعی شی:))

نه خانوم هست ولی توی اینستا به هممون ریکوئست داده حالا چ خانوم چ آقا؛پیام میده احوالپرسی میکنه میگه ...

اهاااا این بده ، واقعا بعضیا نمیتونن نقش ها رو بپذیرن که همکار همکاره ، دوست هم دوسته ، بعد وقتی ریکویست داد شما قبول نکردید ؟ به روتون نیورد ک درخواست داده ؟؟؟

اهاااا این بده ، واقعا بعضیا نمیتونن نقش ها رو بپذیرن که همکار همکاره ، دوست هم دوسته ، بعد وقتی ریک ...

فک کن شب یهو به همه همکارا ک اکثرا آقا و سن بالا هستن ریکوئست داده🫤😀بعدم پیام داده ک منو اکسپت کنید و متقابلا فالو کنید..فک کن از حدود صدتا آدم حتی یکنفرررر حتییی یک نفررر هم نه پیامش رو جواب داده نه اکسپتش کرده.فرداش خودشو زده بود ب عصبی بازی و به همه کج کج نگاه میکرد ولی کلا کسی ب روی خودش نیاورد😀

2706