2733
2734
عنوان

چه دارید با اینده ی ما بازی می کنین؟

1226 بازدید | 65 پست

چرا چرا هر روز یه چیزی می گین توی اخبار صبح یه چیزی میگین ظهر یه چیز دیگه 

این تصمیمات شما مستقیم روی اینده ی ما تاثیر داره چرا ما رو سردرگم می کنین بخدا دیگه خسته شدم الان دارم گریه می کنم نفس بالا نمیاد تایپ کنم بابا بسه ما هم آدمیم هر روز یه چیزی میگین امتحان لغو می کنین برنامه عوض می کنین دیگه می خوام خودم رو بکشم راحت شم از شما

فردا لغو شد؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودمو جر دادم خوندم امتحانا رو کنسل کردن

الان فردا لغو شده؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
اره کل هفته لغو هست

خواهرم میگه چون زیر نویس کردن چهارشنبه رو 

فقد چهارشنبه لغوه😐💔 مطمئنین شما؟

2706