2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983161 بازدید | 118822 پست
سلام همتا جان عاااالیه 👍🏻👍🏻👍🏻 من واسه یک ازمون مهم اماده میشم دو هفته هست به تاپیک سر نمیزنم و ...

سلام عزیزم 

امیدوارم تو آزمونت موفق باشی

منتظرتم زود برگرد و قوی ادامه بده 😍💙

من از دلخوشی های این زندگی ، مگه چی به جز حقمو خواستم...نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود .. 🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشتیااا انگار کورم کاهشتو حساب میکنم عددو نمیبینم😂😂😂

🤣🤣

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
😘😘😘توکه جیگرمنی 😘😘من توام یاتومنی😍😍😍😍😍😂😂😂😂فاطمه بدعکسم ازخودم عکس نمیندازم😂😂😂😂 پی ...

ااااااا شمالی هستی زهرا جان😘😘 تی جانا قوربان 

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
2731

@زیتونپرورده     سلام ببخشید من ۵۷ کیلو هستم و  قدم ۱۶۴ هست اما شکم دارم تو برنامه کرفس گفته بود وزنتون رو باید به ۵۹ برسونید ولی من می خوام وزنم ۵۰ بشه با کالری به دست اومده از فرمول که دادید لاغر تر میشم یا وزنم زیاد میشه؟یک سوال دیگه هم داشتم حلقه های سبک تاثیری در لاغری ندارن؟

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
دو هفته پیش چند کیلو بودی هلو جانم💙💙 سلام عزیزان  من این هفته 200 گرم کاهش داشتم😑😑 وز ...

عزیزم مبارکه باز هم خوبه از هیچی که بهتره!😔 منوبگو از دیشب احساس ورم و پُر بودن و سنگینی می کردم الان میبینم کاهش نداشتمممم😔 چراا واقعاا

2740
@گلعنبر     @خوشگلشششونم     @princesspeach     @yalda818 &n ...

سلاااام😍😍😍

بفرمایید توروخدا زحمت نکشید 🤗🤗

@زیتونپرورده     سلام ببخشید من ۵۷ کیلو هستم و  قدم ۱۶۴ هست اما شکم دارم تو برنامه ک ...

سلام عزیزم

شما اصلا به کالری داده شده کرفس کاری نداشته باشید طبق فرمول تاپیک پیش برو تو کرفس فقط وفقط باید کالری چیزایی رو که خوردی حساب کنی 

حلقه هم من نداشتم اما دوستانی که استفاده کردن میگن تاثیر داره 

موفق باشی🌼

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
@زیتونپرورده     سلام ببخشید من ۵۷ کیلو هستم و  قدم ۱۶۴ هست اما شکم دارم تو برنامه ک ...

طبق فرمول تاپیک هفته ای تقریبا 1کیلو کم میشی 💪

@دیانا24    

وبقیه رقبای عزیزم که نتونستم تگ کنم

من بیماریمو بگم شناخته میشم😅

وزنم همون ۱۰۸می باشد!

البته سایزم کوچیک شده خیلی راضیم

حالم بهتر شه وزن دقیقم مشخص میشه

میدونم کم کردم ولی ....

2706