2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979890 بازدید | 118822 پست
آره واقعاً خداروشکرصداشونودارم🙏😘 توکوتاهی پس قده مادرت چنده؟ چشمات چی به مادرت رفته😍؟حالامن کپی ...

اره قدم کوتاست ۱۶۴ یا ۱۶۵ اینورا مامانم قدش ۱۷۵ (منم موخام قد بلند باشم☹)  

من اندازه مامانم سفید نیستم  خودش بم میگه سیا سوخته 

بعد ب داداشم میگه خوشگل ب من میگه زشت(تبعیض تا چ حد)🤣🤣🤣🤣

اما در ‌کل قیافم شبیه مامانمه

چشام ب بابام رفته (سبز عسلی) ولی مال مامانم سبزه سبزه بدون ناخالصی😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
😂😂😂😂😂😂😂😂ازین به بعد هرکی خواست عکس بده باس منو اول در جریان بزاره افتاااااااد👎👎😂😂الهه با ...

باشه مدیر اجرایی و ناظر کیفی باش کسی عکس گذاشت من نبودم  از بدها بنویسش حذفش کنم 😂😈

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم جا داره بگم چه مامان لوسي يا متوجه شدي ديگه نگم😅😂😂😂😂😂😂

ن اوکی متوجه شدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
😂😂😂 وای چه کارایی میکنه وروجک  نمیدونم کلا هر کی حتی مهمون بره دستشویی پشت در میشینه گریه م ...

سلام الهه جون چه خوب که هستید میگم ی سوال.مغزبادام یبوست میاره؟میگم من روزانه۱۰تا میخورم نکنه برااونه یبوستم خوب نمیشه

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2731
ميشه حتما  بهش فكر كن  منم بعم ميگفتن سايز شما رو نداريم  الان سايز ١ دو جا وفتم ب ...

لذت اینکه از خوش اندامی سایز تو نداشته باشن کجا و ناراحتی بخاطر بد اندامی و چاقی کجا 

الان بهت بگن سایزتو نداریم کیفش یچیز دیگس با بگن خانم سایز مانکن تموم کردیم بقیه واستون گشاده 😍😋

@بامدادخمار     سلام بامدادخمار گل میشه یه مشاوره ای به من بدین من این هفته افزایش وزن ز ...

سلام عزیزم 

میتونی همین فرمول کالری شماری رو انجام بدی و تو رژیمت غذاهای سرد رو حذف کنی و غذاهای گرم بخوری ورزش هم حتما داشته باش چون برای درمان تنبلی تخمدان خیلییی تاثیر داره اینجوری هم وزنت کم میشه هم غذاهای گرم مصرف کردی 

عسل گوشت گوسفند و شتر زعفران زیره فسنجان گردو نیمرو ابگوشت موز انبه و.. گرم هستن این لینک رو ببین غذاهای گرم رو کامل نوشته  

https://leonardfood.com/لیست-غذاهای-طبع-گرم/

حتی میتونی برنج هم مصرف کنی ولی با ادویه های گرم مثل زعفران زیره و دارچین گرمش کنی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
سلام الهه جون چه خوب که هستید میگم ی سوال.مغزبادام یبوست میاره؟میگم من روزانه۱۰تا میخورم نکنه برااون ...

سلام عزیزم ممنون 

نه گلم بادام و روغن بادام ملین هست و یبوست نمیاره متابولیسمت رو هم بالا نگه میداره 

موارد درمان یبوست که تو توضیحات نوشتم رو انجام بده بهتر میشی 

@بامدادخمار     سلام  ممنون از تاپیک خوبتون  من ۵۸ کیلو هستم و میخوام ۳ کیلو ...

سلام عزیزم ممنون خوش اومدی 

موفق باشی 🌸 

سرگروهت @زیتونپرورده   هستن 

لذت اینکه از خوش اندامی سایز تو نداشته باشن کجا و ناراحتی بخاطر بد اندامی و چاقی کجا  الان بهت ...

اره بابا قابل قياس نيستن 

منم تا بنا گوووووش نيشم باز شده بود 

گودي گفت مرررررض مث ميت كرده خودشو خنده ام داره😂😂😂😂😂🖐🏻

آباریکلاااا 👏👏👏👏👏👏خدا قوت💪💪💪💪

سلام سميه جان هر كار كردم نتونستم همون پست ريپلايتون كنم 

ممنون عزيزم از همه زحمت ها يي كه كشيدي😘😘😘😘

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
اره بابا قابل قياس نيستن  منم تا بنا گوووووش نيشم باز شده بود  گودي گفت مرررررض مث ميت ك ...

حق داری خوشحال باشی😁👌🏻

اقای گودی لاغر دوس ندارع🤔 

سلام عزیزم ممنون  نه گلم بادام و روغن بادام ملین هست و یبوست نمیاره متابولیسمت رو هم بالا نگه ...

ممنونم  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
ی چیز دیگه بگم الاهیدا ک بخندی😂😂😂😂😂😂😂😂  نمیدونم چرا هروقت زلزله میاد گودی جان هوس رفتن ...

نخیر از استرسه خواهر بعضیا دسشوییم لازم میشن بعضیا غار لازم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 @آلاهیدا    

2706