2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982961 بازدید | 118822 پست
اتفاقن برعکس اصلنننننننننننننننننننننننننن از داماد خوشش نمیاد(اینم شانس مایه)😅😂😂😂😂😂🤦‍♀️ اره ...

فک میکنی مگه میشه مادرزنای الان داماددوستن اوفففف😂😂😂😂😂😂😅

ماشاءالله به مادرتتت زنده باشه الهییییی😍🙏دلم برای مادرم تنگید😔😌

منم ۱۶ازدواج کردم ولی یکی دارم ازترس😂 بچه های الان گودزیلان😓😬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@آینازخانوووووووووم     @خوشگلشششونم     @مامان_2_گل_پسر     س ...

ادب شدی😅😅😅😅

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
به نظر منکم کن حدود 8 کیلو دیگه 

وووو ۸ کیلو

ینی بشم  ۵۵ خوبه🤔

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
خدا برای دشمن ادمم نخواد اینجور مسایل رو😔😔🤒🤒 خیلی سخته ... بدبختیش اینجاست تو ۲۶ ۲۷ سال زندگی ...

راست میگی خدا ایشااله بلا رو از همه دور کنه.دقیقا میفهمم چی میگی زیبا جان 

سخته همش با استرس از بلایای طبیعی زندگی کردن😭

ایشالله خدا بهممون ارامش بده

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2740
دخمل خیلی خوبی که...یه ریزه زیرشکم داری 

😂😂😂 و ریزه میزه  استخوان درشتم

مرسی عزیزدل بابت وقت گذاشتنت🤗🤗🤗 حالا ی سوال دیگه .چون میخوام نظر چند نفر رو بدونم🤔 مخصوصا شما ...

خاهش گلم.😘

میدونی به خودت بستگی داره هر جا راضی شدی و اندامتو دوس داشتی برو تثبیت،تو که میخای ۶۰ بشی لااقل تا ۵۹ یا ۵۸ بیا که یه موقع تو تثبیت ۲ کیلو اضافه شدی بشی۶۰،سلیقه اییه دست خودته.

ورزشتو داشته باش که خوش فرم و جمع و جورتر بشی

خاهش گلم.😘 میدونی به خودت بستگی داره هر جا راضی شدی و اندامتو دوس داشتی برو تثبیت،تو که میخای ۶۰ ب ...

مرسی عزیزم بابت توضیحاتتون.من قانع شدم 🤗

گزاحمم نیستی گراحمی😂😂🤣🤣🤣🤣😋🤣🤣🤣😂😂🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣🤣

🤨🤨🤨🤨😂😂😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2706