2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984971 بازدید | 118822 پست
مث گاااااااو امروز خوردم رسما یعنی ماما کنمو، شیر بدم رسما گاوووووم خوشبحال گاو لااقل خاصیتش بیشتر ...

فحش نمیخواد که! همین که بدونی نبااااید از خواهر شوهر عقب بمونی، خود به خود، خودش درست میشه😉😉

تاریخ شروع: 99/10/20  وزن اولیه: 71.5. وزن فعلی:71.5. وزن هدف:59  قد:158. همراه با بامداد خمار عزیز سرگروه عزیزم سمیه1396  عضو گروه نارنجی تمام سلول های بدنم فعل خواستن را صرف میکنند🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=172364099]@آلاهیدا   سلام دخترخارجی😍خوبی خوشگله🤗💙💙کجایی رفتی توغار😅

سلام به سرگروه خوبم

ناشتا یه لیوان آب ولرمو آب لیمو

گزارش امروز:

صبحانه ۳۰گرم نون لواش با ۱۰گرم پنیر ۷گرم کره

ناهار ۱۰تا قاشق رشته پلو با یه پیاله ماست

میانوعده ۵گرم کشمش ۵گرم گردو یه دونه سیب 

شام خورشت لوبیاسبز ۷تا قاشق ۲۰گرم نون لواش 

میانوعده شام نصف لیوان شیر 

۶تا لیوان آب نیم ساعت رقصو پیاده روی

کالری مجازم ۱۳۰۰تاس مصرفی امروزم۱۱۸۰ ولی بخاطر اینک فستو نمیگیرم اینطوری مصرف کردم

آسنات جون امروز یه ناپرهیزی کردم یه شکلات تافی خوردم دارم از عذاب وجدان میمیرم 😭😭 

2731
من امروز فقط ناهار خوردم اونم ساعت ۶ سینه گریل با سیب زمینی گریل وسالادتا حالا ۲۰۰شده اصلا حوصله خور ...

خودتو نکشی😅😅😅

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
[QUOTE=172364099]@آلاهیدا   سلام دخترخارجی😍خوبی خوشگله🤗💙💙کجایی رفتی توغار😅 سلام به سرگروه ...

سلام عزیزدلم😍عالیییی بودی👏👏👏فقط برنج یک روزدرمیان ۵تا۷قاشق باشه بهتره😘

گلم عذاب وجدان برای یه تافی مگه قراره شکنجه بشی هفته ایی یاهرده روزیه کوچولوتنقلات ایرادنداره💙💙🌼🌼

سلام عزیزم یه سوال داشتم 🤗 اگه تو هفته بیشتر از سه وعده برنج بخوریم یا چیز های دیگه مثل فست فود و ...

سلام خوشگلم😍برنج وفست فود کربوهیدرات حساب میشه مصرفش هرروزکاهشوکندمیکنه برعکس پروتئین وفیبربه کاهش بیشترکمک میکنه🌼🌼🌼

جیگگگگگرمی😍😍😍😘😘💖💖💖 اینقدددددددد بوس برات😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 واااای چه عالیمنم جا جفتت ...

عزیزدلمییییییی عشقمیییییی😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

مهربونه خودمی😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘

[QUOTE=172484958]اینجام دوساعت صبح رفت الآنم یه ساعت رفته الله باعیثینه نهلت السین گیریفتار الییپ بیزی😣😣[/QUOTE هن والله بشده گدی ۷ گلدی اورییم سیخیلدی 

عضو گروه زرد 💛وزن اولیه ۸۰ قد۱۶۸وزن هدف۶۰ 
2706