2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالی بود گزارشت😊😊😊🤗

فدا مدااات

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
😁😁😁😁😁😁 چه بامزه گفتی کلی خندیدم😆😆😆💖💖👏👏 ماچش کن از طرف من😘😘

فداتشم گلم دست بوسه.اینم بااین عقلش میدونه کله سبز بهتره  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2731
خیلی عصابم خورد شده از صبح یه خرما خوردم الان هم نشستم درسایی که گفته مانفرستادیم میگم بنویسه😤😤😤

خودتو ناراحت نکن عشقم هیچی ارزش نداره خودتو ناراحت کنی آرومتر که باشی اونم راحتتر یاد میگیره استرس نده بهش

ای سیر ندوست بی سلیقه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ینی هر کی سیر بدوسته با سلیقه ست😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
خودتو ناراحت نکن عشقم هیچی ارزش نداره خودتو ناراحت کنی آرومتر که باشی اونم راحتتر یاد میگیره استرس ن ...

قربونت برم دست خودم نیست همه زندگیم ریخته به هم نمی‌دونم به درسش برسم ناهار بدم کار خونه بکنم ازون ورم آقا اومده ناهار فقط ۵دیقه طول کشیده بیارم میگه چرا نمیگی ناهار نیست من نیام 😤😤

بهش میگم من این همه از دردسرهای امروزم گفتم از اینکه خودم نه ناهارخوردم نه صبحونه تو به فکر ۵دیقه دیر شدن ناهاری؟😪😪😪مرد با فهم و درک نعمته به خدا

فدای تو مهربوون همینکه تعریف کردی از خونه تکونیت کلی انرژی گرفتم رفتم دوش بگیرم حمومو برق انداختم😁 ...

آخی...😊😊😊😊

عافیت باشه گل گلی🌺🌺

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
ای جونمممم مامانت دوستداره زوددامادداربشه هااا😂😂بگوچشم مامان کارم میکنم وقت هست بزارکنکوربدم بعد(ا ...

اتفاقن برعکس اصلنننننننننننننننننننننننننن از داماد خوشش نمیاد(اینم شانس مایه)😅😂😂😂😂😂🤦‍♀️

اره  ت ۲۰ سالگیش منو داداش بزرگمو داشت😅😂😂😂

۱۶ ساله بود ازدواج کرد ۱۷ سالگی داداشمو ب دنیا اورد ۲۰ سالگیش منو😅😅😅😅 

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام گلم خوبی زیره رو نصب کردم کالری شماریش درسته؟

سلام عزیزم ممنون توخوبی

اره اونم خوبه

موفق باشی👏💪🏻

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 میگن شامتو با دشمنت بخور، تازه بهش ایمان آوردم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میگم جدی این‌جمله ینی چی🤔 کلن ینی چی ناهارت با دوستت بخور شامو با دشمنت من ک درک نمیکنم😅

2706