2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
چند کیلویی و وزن هدفت چتده

۶۳ کیلوام  قدم۱۶۵  هدفم ۵۳

(اضافه وزن ندارم ولی چون بدنم سفت نیس و استخونم ظریفه کلا پهن دیده میشم و شکم و پهلو دارم وقتی ۵۳ و ۵۴ میشم اونموقع خیلی خوب میشم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چاره ای ندارم یه جور درس کنم فردا نمیخورن دوباره باید بپزم  اونم که الان برق رفت فکر کنم نمیرو ...

نمیرو هم خوش مزس من کلن حال غذا پختن ندارم😂😂😂😂😂😂😂😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2731

سلام عزیزان دلم🤗🤗

گزارش💚

صبونه= سیب(78)

ناهار= تخی ابپز، گوجه، عسل، انجیر خشک، خرما خشک، سالاد🙂(183)

شام= سینه مرغ، سالاد، ماست، پونه(216) زیاد شد😒

میانوعده= گردو، پسته، بادام، پرتقال(88)

شیر + 1دونه خرما 

با زیر 700 میبندم

ورزش💚

10 مین پیاده روی

150 طناب

50 پروانه

25*2 چرخش روسی

20*2 لمس پاشنه

20*2 کرانچ ایستاده

20*2 کرانج ضربدری

15*2 بالا بردن پا

60 چرخش چوب

20*2 پل

18*2 پل باسن

20*2 شنای دیوار

بین هر ست و هر حرکت 25 ثانیه استراحت کردم🙂🙂

شما چطور بودین؟؟؟

@دختره_بخندون   @تبسم27   @صدف_20   @انرژی0مثبت   @لیلی_ومجنون    

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام عزیزان دلم🤗🤗 گزارش💚 صبونه= سیب(78) ناهار= تخی ابپز، گوجه، عسل، انجیر خشک، خرما خشک، سالاد ...

@مامان_2_گل_پسر   @مندا   @abremaman   @violoonist   @3ilent    

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
۶۳ کیلوام  قدم۱۶۵  هدفم ۵۳ (اضافه وزن ندارم ولی چون بدنم سفت نیس و استخونم ظریفه کلا پهن ...

منم مث توام استخونم ریزه .. تازه از دیروز شروع کردم...کالری شماری عالیه...من ک خیلی روحیه گرفتم

سلام عزیزان دلم🤗🤗 گزارش💚 صبونه= سیب(78) ناهار= تخی ابپز، گوجه، عسل، انجیر خشک، خرما خشک، سالاد ...

@shaparakشرقی    

گلم کالریت را چرا اینقدر کم بستی؟؟؟ فردا فسته،،، باید مقوی میخوردی که ضعف نکنی فردا.... ورزش ندا ...

آخه هر چی خوردم کالری پر نشد. اصلا احساس گرسنگی نداشتم. بیست دقیقه پیاده روی هم داشتم. 

تاریخ شروع: 99/10/20  وزن اولیه: 71.5. وزن فعلی:71.5. وزن هدف:59  قد:158. همراه با بامداد خمار عزیز سرگروه عزیزم سمیه1396  عضو گروه نارنجی تمام سلول های بدنم فعل خواستن را صرف میکنند🧡
خودم که به لطف فست تخی آبپز میخورم😂😂😂 چه بهتر اونام بخورن ببینن چی به چیه😂😂

من ۷۰۰ تامو مصرف کردم دیگه نوموتونم بخولم😢😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

گزارش# صبحانه:1عدد سیب، یک لیوان دمنوش+یک ق چ عسل=123

نهار:1 عدد گوجه، 1عدد گوجه، 5پر کاهو=98

میان وعده:دو لیوان دمنوش=10

شام:1عدد لبو، 1عدد سیب=100

مجموع کالری331

3 لیوان اب

یک ربع حلقه زدم. 🌹☺️

تاریخ شروع: 99/10/20  وزن اولیه: 71.5. وزن فعلی:71.5. وزن هدف:59  قد:158. همراه با بامداد خمار عزیز سرگروه عزیزم سمیه1396  عضو گروه نارنجی تمام سلول های بدنم فعل خواستن را صرف میکنند🧡
2706