2752
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983499 بازدید | 118822 پست
ممنون عزیزم حتما برو بهش فک کنم میگن حمله پانیک.

🙄🙄🙄🙄 چ جالب نمیدونستم.حمله پانیک؟ باید دربارش سرچ کنم

بیشتر برای فشارم ک باز میاد پایین میخواستم برم دکتر قلب 

قبلا برای فشارم رفته بودم دارو داد خوب شده بودم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
همشون همینن 😒من سالگرد ازدواجمون از صبح یاد آوری کردم تا شب یه کلوچه نخرید😂😂😂

ما سالگرد ازدواجو تولد من یکیه یادش بره ب فنا رفته😂😂😂 تحویل سال هم هست😉😉😉😉😉

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره روش خوبیه👌👌شوهرم وقتی میبینم داییم اسممو نصفه صدامیزنه  داییم اسمش مختار چندسال از شوهرم ...

وای خدا فاطمه مردم از خنده😂😂😂😂😂😂

ینی تا این حد حساسه😂😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
جون دلم خدا حفظشون کنه ایشالله برات پس نصفشو درست گفتم اسم پسرای خواهرم ابوالفصل و امیر عباسه ۳ م ...

ممنون عزیزم🥰🥰🥰🥰

خدا حفظشون کنه.

چه اسم های قشنگی❤❤❤

انشاءالله هر چه زودتر ببینیشون.🌺🌺🌺

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2731
🙄🙄🙄🙄 چ جالب نمیدونستم.حمله پانیک؟ باید دربارش سرچ کنم بیشتر برای فشارم ک باز میاد پایین میخواست ...

آره.منم نمیدوستم.

رفتم سرچ کردم.

علائمش مثل من بود.

ببین الان داره نفسم تنگی میکنه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ممنون عزیزم🥰🥰🥰🥰 خدا حفظشون کنه. چه اسم های قشنگی❤❤❤ انشاءالله هر چه زودتر ببینیشون.🌺🌺🌺

مرسی عزیزم برا دعای خوبت🌹🌹🌹🌹

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
آره.منم نمیدوستم. رفتم سرچ کردم. علائمش مثل من بود. ببین الان داره نفسم تنگی میکنه.

العان رفتم نگاه کردم نوشته باید نفس عمیق بکشی

تمرین کن نفس کشیدن رو

حتما هم هرچ زودتر برو دکتر چیزی نیست ک پشت گوش بندازی

سلام ی سوال  کسی که رژیم داره مصرف انجیر خشک براش ممنوعه؟ حتی اگه کالریشو در نظر داشته باشه؟

سلام عشق من انجیر خشکه مگه میشه نخورد 

یه شیرینی طبیعی، ملین عالی اتفاقا برای رژیم خیلی خوبه

@سمیه1396     سمیه کجایی ننه؟

اینهمه پیغام فرستادم... از بچه های مادران اومدن احوالمو‌دادن، ولی نیومدی🥺💔

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😂😂😂😂😂😂 کجا بووودی ننه من نت نداشتم تازه یکساعته بسته گرفتم خبر نداشتم چی شده بود ؟😖

چند روز سایت بالا نمیومد برام...🥵 گیر اوفتاده بودم

رفتم مادران.. دمشون گرم، اومدن خبر دادن...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
کجایی دخمل خوب؟ قل قلیا خوبن؟

خوبن شکر خدا 

یکم اینروزا اذیت میکنن کل وقتمو پر کردن 

راستی چند روزه گزارشاتو ندیدماااااا

دیگه گزارش نمیدی؟

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
رنده اما نیستین😭😭😭😭😭 @سمیه1396     @sepiiiiiideh    

اقا من زندانی بودم☹️   سایتم بالا نمیومد ..😩

العان رفتم نگاه کردم نوشته باید نفس عمیق بکشی تمرین کن نفس کشیدن رو حتما هم هرچ زودتر برو دکتر چیز ...

حتما میرم.

میخواستم دیروز برم نشد.

تو حتما برو.بهم خبر بده

سلام عزیزم ظهرت بخیر🐥🐥 نمیدونم والا من مدتیه فقط تونستم بیام جواب پستارو بدم و برم حتما سمیه جان ...

سلام عزیزم😍 اخ جوجه ها رووو

من گیر افتاده بودم 😩😩😩 سایتم بالا نمیومد...

گلم من دقیق اطلاع ندارم تا جایی که میدونم دریافت زیر ۱۰۰۰ کالری واسه سلامتی خوب نیست البته بهتره از ...

سلام گلم..

کالری مجاز حتما باید پر بشه..

وگرنه وزن استپ میشه و بدن شل  و  چروکیدن میشه...😅