2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983541 بازدید | 118822 پست
عزیزی.🥰🥰🥰 خوب حداقل خیالت راحت شد. ببین استرس هم باعث میشه ها. شاید به خاطر شوهرت هول کردی. م ...

ایشالله ک زودتر خوب بشی عزیز🌹🌹🌹

اره دقیقا منم همین حسو دارم.و همش دلم میخواد قفسه سینمو باز کنم و قلبمو دربیارم...احساس میکنم گلوم توی فشاره مثلا ی چیزی مثل بغضه

منم دیشب زنگیدم دکتر قلب گفت شنبه بیا

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از بده عزیزم

میرم فردا ازمایش

چشم.میدونی اگر خودمم نخوام اونقدر شما خوبید و همش یاداور میشید ک خجالت میکشم بگم ن

چشم فردا میرم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
میرم فردا ازمایش چشم.میدونی اگر خودمم نخوام اونقدر شما خوبید و همش یاداور میشید ک خجالت میکشم بگم ن ...

😁😁😁😁

اره عزیزم حتما برو گلکم من ک ازمایش خونو خیلی دوس دارم 1 ساله چکاب نرفتم نیازه ب نظرم خوبه منم ی برنامه بچینم برم از بدم😋

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731

😑😑😑😑😑😑😑😑😑

یه سر‌میومد مادران... نمیگید تنها بودم...😪

برنج.خیس.کرده.بودم#  

😂😂😂😂😂

@sepiiiiiideh      

@بامدادخمار      

@دیانا24      

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
دقیقا عین من😂😂😂😂 خوب که غر زدم و گندشو دراووردم بعد اروم میشم  و اونموقس ک دیر شده😂😂😂

😂😂😂😂

آره.منکه خودمو از تا نمیندازم

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
عزیز نمیدونم چرا همش فکر میکنم اسم یکی از پسر هات امیرعباسه البته این اسم پسر خواهرمه😭 ک دلم برای ...

عزیزم.خدا حفظشون کنه.🥰🥰🥰🥰

اسمشون.امیررضا و طاها

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
😑😑😑😑😑😑😑😑😑 یه سر‌میومد مادران... نمیگید تنها بودم...😪 برنج.خیس.کرده.بودم# &nbs ...

😂😂😂😂😂😂

کجا بووودی ننه من نت نداشتم تازه یکساعته بسته گرفتم خبر نداشتم چی شده بود ؟😖

آره انگار ازش پرسیدم چجوریم فامیل خیییلی خیلی دور😒😒

حرص دیگران را نخور.

عوضش الان به اون چیزی که میخوای میرسی و دیگرانم برات مهم‌نباشن.

اول خودت💪💪

خوش به حالتون فستتون ۷۰۰ هست  من هر روز حداکثر ۷۰۰ تا باید بخورم چون نمیتونم فست بگیرم😭😅

49 کیلو خیلی کم نیست😐

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
😁😁😁😁 اره عزیزم حتما برو گلکم من ک ازمایش خونو خیلی دوس دارم 1 ساله چکاب نرفتم نیازه ب نظرم خوبه ...

ایشالله حتما حتما برو عزیزدلم.خوبه ک ماها بفکر سلامتیمون باشیم

ب قول همسرم میگه ک زن خونه مریض باشه مرد خونه فلج میشه

ایشالله ک زودتر خوب بشی عزیز🌹🌹🌹 اره دقیقا منم همین حسو دارم.و همش دلم میخواد قفسه سینمو باز کنم ...

ممنون عزیزم حتما برو

بهش فک کنم میگن حمله پانیک.

ایشالله حتما حتما برو عزیزدلم.خوبه ک ماها بفکر سلامتیمون باشیم ب قول همسرم میگه ک زن خونه مریض باشه ...

اره واقعا 👏👏👏👏

عزیزم.خدا حفظشون کنه.🥰🥰🥰🥰 اسمشون.امیررضا و طاها

جون دلم خدا حفظشون کنه ایشالله برات

پس نصفشو درست گفتم

اسم پسرای خواهرم ابوالفصل و امیر عباسه

۳ ماهه ندیدمشون.😭😭😭😭