2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979890 بازدید | 118822 پست
۱۰۰ گرم سینه مرغ آبپزکن بخور ۱۶۵ کالری داره چندتا کاهوم بخور باهاش

الان دو هفتس

فست  ناهار اینو میخورم😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🤪🤪🤪🤪

سلام عزیزم

خوبی🤩🤩😂

منو چک کنیااااا یادت نره🤩🤩😂😂😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام عزیزم🐥💛 مصرف کربو بالاست،،هم نون هم برنج هم سیب زمینی...سعی کن مصرف کربو رو پایین بیاری ...

سلام سرگروه جون

یعنی یه روز که برنج بخورم نون نخورم اخه نمیتونم

بعد امروز دیگه طاقت نیوردم رفتم خوردم رو وزن کردم ناشتا روز 5 پری بودم اون هفته ام 80/500بودم امروز 79/450

تو 9 روز

امروزم فستم اگر خداکمک کنه تا الان350 اگر تونستم با 500 اگر هم نه زیر 700

2740
@shaparakشرقی     @شومیخک     @princesspeach     سلام خانومای با ...

@shaparakشرقی    

دوستان خوش هیکلم😍😍😘😘😌😌

صبحانه: کف دست نان سنگک/ پنیر/ گردو / خرما/ چای

ناهار:پوره سیب زمینی+ سس کچاپ

شام : شیر دارچین

آب 

دمنوش دارچین 

یک عدد سیب میان وعده هام هستن.

انگوزه#  @دختره_بخندون   @تبسم27   @صدف_20   @مندا   @انرژی0مثبت    

https://uupload.ir/files/tdg1_۲۰۲۱۰۱۰۵_۱۲۲۳۳۲.jpg

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
 انگوزه#   @دختره_بخندون   @تبسم27   @صدف_20   @مندا   @ ...

@لیلی_ومجنون   @مامان_2_گل_پسر   @abremaman   @violoonist    

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
 انگوزه#   @دختره_بخندون   @تبسم27   @صدف_20   @مندا   @ ...

@sanaz718   @زیتونپرورده   @بامدادخمار   @آلاهیدا    

2706