2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982537 بازدید | 118822 پست

بقچه را از این پیج یاد گرفتم.

trico.baft.fatima

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
پولم تو لباس مجلسیه لباس مجلسی کمه کم باید۵۰۰بگیری ولی شومیز فوقش۱۰۰تومن😁

خیاطی میکنی.

بیا به ما هم یاد بده.😎😎❤

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

@بامدادخمار      

سلام عزیزان سر گروه ، گروه نارنجی ، سمیه جان هر کار میکنه نمیتونه وارد سایت بشه براش بالا نمیاد با اینترنت های مختلف هم امتحان کرده نتونسته وارد بشه . از من خواست بهتون اطلاع بدم🥰🥰🥰 و این که توی سایت همسایه نام کاربریشون ققنوس هستش 

باشد که رستگار شوید😁😁😁😁

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

گزارش امروز

@سمیه1396      

@کیان_جوون      

@مناخانم      

ص:یک لیوان شیر+دوعددخرما+۱۰گرم نان بربری

ناهار:۶ق ماکارانی+یک پیاله سالادشیرازی

میانوعده:۱سیب+۱پرتقال+۱۰گرم تخمه+چای+۲عددخرما+پاپ کورن+۱چای+دوعددخرما+سیب

شام:۱سیب زمینی متوسط گریل شده(تنوری)+یک کف دست نان لواش+یک پیاله سالادشیرازی

اخرشبم یک لیوان شیربا۱عددخرما

فعالیت:۳۴دقیقه پیاده روی+۱۰۰شنادیوار+۶۰پروانه+۶ست ۱۰تایی=۶۰زیرشکم زانوخم✔

مجاز:۱۲۲۰✔

مصرفی:۱۰۰۰✔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
گزارش امروز @سمیه1396       @کیان_جوون       @مناخان ...

عشقم پست بالا سرتو ببین

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
عشقم پست بالا سرتو ببین

دیدم گلم سایت همسایه کجاست؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2740
دیدم گلم سایت همسایه کجاست؟

بگم میترکم که 😶😶😶😶😶

بگم میترکم که 😶😶😶😶😶

ازکجابفهم خو

اولش م داره🤔🤪

ازکجابفهم خو اولش م داره🤔🤪

اره ولی خب دو تا سایت اولش م داره 😣😣😣

این راهنمایی

جدیییییی چه خوب شد گفتی عزیزم مرسی رعایت میکنم از این به بعد حتما🤩🤩🤩

فدات گلم خواهش میکنم

قابلی نداشت ❤❤❤❤❤

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
اره ولی خب دو تا سایت اولش م داره 😣😣😣 این راهنمایی

پیداکردم عزیزم ممنون

پیداکردم عزیزم ممنون

خواهش میکنم عزیز دلم😅😅😅😍😍😍🥰🥰

2706