2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982947 بازدید | 118822 پست
مرسی قربونت

🧡🧡 عدد و به انگلیسی بزن

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
اااا، باید شنبه فست باشم؟

شنبه هاوسه شنبه ها

فردابا۷۰۰ببند💪🏻😉

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فدای تو همکار. آره عشقم

خدا نکنه عزیزم🥰😘منم واسه بیرون کارمیکنم کارمم زیاد بود کرونا گند زده  الان هیچی نیست حوصلم سرمیره واسه خودمون میدوزم پارچه هم گرون شده همه میگن صرف نمیکنه

ولی هر سال این موقع ها کمه یه ماه دیگه شلوغ میشه 😒

2731
خدا نکنه عزیزم🥰😘منم واسه بیرون کارمیکنم کارکن زیاد بود کرونا گند زده همش الان هیچی نیست حوصلم سرنی ...

آره واقعا. الان بیشتر مانتو و شومیز و پالتو و اینجور چیزا میان سفارش میدن.لباس مجلسی که خیلی کم‌‌.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
اصلا اینورا ارزش نمی‌دن به خیاط آخه بدوزم مگه پول میدم شب یلدا لباس دوختم برده خانوم پولشو نداده.تو ...

آره عزیزم.چرا یه مقدار پول و اول نمیگیری یه مقدار بعدا. آخه وسایل خیاطی هم واقعا گرون شده.من قبلا آخر سر پول میگرفتم ولی الان به خاطر گرونی یه مقدارشو اول میگیرم. قیمت لایه و همه چی گرون شده واقعا

2740
پولم تو لباس مجلسیه لباس مجلسی کمه کم باید۵۰۰بگیری ولی شومیز فوقش۱۰۰تومن😁

آره دیگه😊😁

آفرین تو.بهترینی#  

مرسی عزیزم.امروز رفتم حلقه خریدم ۱۳۰  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

وای گرون شده چقد

من ۶۵ تومن‌خریدم.تا چندماه پیش هم همین قیمت بود ک

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
آره عزیزم.چرا یه مقدار پول و اول نمیگیری یه مقدار بعدا. آخه وسایل خیاطی هم واقعا گرون شده.من قبلا آخ ...

یدونه دامن بود با یدونه تنگ کردن پیرهن جمعا۸۰تومن شده ۲۰تومن از دخترش فرستاده بقیشم دوروزه پیش پیام داده چقدمیشه گفتم ۸۰جمعا میگه تخفیف نداره🙄میگم نه میگه باشه 

میارم من که ندیدم بیاره😒باز نداشته باشه میگم یه چیزی آرایشگره خودتم می‌دونی که دوتا بند بندازه ۸۰تومن میشه

آره عزیزم همه چی گرون شده من دوسال پیش خریدم۵۰

تازه تا۱۶۰هم بودش

چی مونده سرجاش خواهر که این یکی بمونه

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2706