2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یدونه دامن بود با یدونه تنگ کردن پیرهن جمعا۸۰تومن شده ۲۰تومن از دخترش فرستاده بقیشم دوروزه پیش پیام ...

آره دیگه.بعضیا واقعا اذیت میکنن.چه تو پول دادن چه تو دوختن.مثلا یه مشتری داشتم می اومد می پوشید میگفت تنگه ۱سانت گشاد کن دوباره می اومد میگفت گشاده همون قبلی بهتر بود.خیاطی واقعا حوصله زیاد میخواد و اعصاب قوی. فکر میکنن کاری نداره.درسته برا ما کاری نداره دوختن ولی ماهم داریم از کمر و چشم و وقت همه چیزمون استفاده میکنیم.من اوایل خیاطی برا دوست آشنا فامیل همه مجانی میدوختم یه روز گردن درد گرفتم رفتم دکتر گفت اگه مواظب نباشی تو این سن آرتروز گردن میگیری از اون موقع به بعد شوهرم دعوام کرد گفت حداقل دستمزد تو بگیر. به خدا عید به عید انقدر برا همه مانتو میدوختم برا خودم وقت نمیکردم چیزی بدوزم تازه خونه تکونی هم میکردم.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2731
خوش بحالت من اصلا حوصله ندارم

چرا حوصله نداری عشقم. تو که با انرژی بودی من همیشه از شما انرژی میگرفتم واقعا

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
سلام خوشگلا .خوبین؟

سلام عزیزم.عالی.شما چطوری؟

طلسم یکساله استپ من شکسته شد

امروز ورن کروم از ۷۴.۴۰۰

۷۳.۱۰۰

هشت روز رژیم شوک داشتم و ورزش 

شدیداااااااااا مشتاق شدم تابشم ۶۰🎳🎀🎀

عضوگروه آبی تاپیک بامدادخمار قد۱۶۵.وزن شروع۷۴.۴۰۰😑😑😑           الان ۷۲.🤗 وزن هدف اولیه ۶۵🥰🥰🥰🥰
سلام عزیزم.عالی.شما چطوری؟

خوبم فدات.تا الان ۳۵۰تا لنبوندم 🤣🤣🤣۴ تا پاستیل خودم شد ۱۰۰کالری😪

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
چرا حوصله نداری عشقم. تو که با انرژی بودی من همیشه از شما انرژی میگرفتم واقعا

اصلا دو سه روزه تو قید رژیم و ورزشم نیستم ....زندگی برام یکنواخت شده ، با خودم درگیرم وگرنه اطرافیان خوبن مشکلی ندارن که باعث ناراحتیم بشن

منم که بهشون گیر میدم دائما مثلا دیشب خیلی بیخود و بی جهت انگ چشم و دل ناپاکی به شوهرم زدم 😢

آره دیگه.بعضیا واقعا اذیت میکنن.چه تو پول دادن چه تو دوختن.مثلا یه مشتری داشتم می اومد می پوشید میگف ...

عین یکی از مشتریای من خودش وضع مالیس خیییلی خوب بود می‌گفت پارچه چقدبخرم میگفتم۱۵۰سانت بعد میرفت۱۲۰میخرید خوش اشتهام بود چه مدل های میداد واسه اون پارچه کم🙄

دخترش لاغربود هر چی میپوشید بهش نمیومد فقط ایرادمیگرفت ردش کردم رفت

پس شوک را شروع کن  فقط حواست باشه،، شوک با دوره پری ات همزمان نشه..

چرا 😥3روزدیگه پری میشم من ازدیروزشوک شروع کردم

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
اصلا دو سه روزه تو قید رژیم و ورزشم نیستم ....زندگی برام یکنواخت شده ، با خودم درگیرم وگرنه اطرافیان ...

آدم یه موقع هایی اینجوری میشه درکت میکنم. اینجور موقع ها واسه آرامش دلت هر کاری که میدونی آرومت میکنه بکن. من واقعا وقتی بی حوصله میشم کلی میرم بیرون تنها پیاده روی میکنم.دعا میخونم.

2706