2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979922 بازدید | 118822 پست
سمیه وزن مو تو این تایپیک ۱۰۰گرم کم گفتم نمیشه اصلاح کنم چی کنم 🤭🤭🤭

@سمیه1396    

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
ممنون عزیزم دیگه کلا نارنجی شدممم خخخ

خواهش میکنم

عزیزم پروفایلت حتما باید با بچه ها هماهنگ باشه اینو فکرنکنم قبول کنن دوباره همون دختر نارنجیه رو بذار یه دوساعتی شاید طول بکشه شایدم کمتر ولی تایید میشه

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صدای منو میشنوید🗣🗣🗣🗣🔊🔊🔊🔊🔊🔊 از اولین صفحه رند چالش جدید در روز اول😎😎😎

😂😂😂😂اقاااا... 

اینجا  دیگه باید رند را ببریم‌بالا...

مثلا ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا ، بعدشم هزارتا هزارتا...

وگرنه اسفالت میشیم‌ که‌هر روز‌هر روز ...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بچه ها همگی خیلیییییی خوش اومدید ممنون برای پست های خیشگلی که گذاشتید عشقا  همه رو لایک کردم د ...

بامداد خمار عزیز من با رعایت رژیم و با توجه به اینکه تو دوران شیردهیم، به نظرت تا عید چقدر میتونم کم کنم؟

امیدوارم با توکل بر خدا و همراهی تاپیک بامداد خمار عزیز به هدفم برسم. میدونم که میتونم.                         گروه آبی وزن اولیه: ۷۷/۹۰۰ وزن فعلی۶۷/۲۰۰  هدف: ۶۰  قد:۱۶۰
از اونجایی که جدمون به اون دنیا سفر کرده لذا قسم خوردن به جونش زیاد فایده نداره حداقل من مجازم هرچی ...

سلام خوشگل چطوری،

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
5️⃣خگخ  یا خام گیاهخواری ( اجباری نیست )  👈🏼یک روز هم خامگیاهخواری داریم که بهش میگیم ...

الهه جان من دوباره اومدم ازتابستون عضوم.یادتون نره عضوگیری جدیدمنم ثبت کنید5کیلواضاف دارم سرگروهم کیه؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2740

سلام .عاطفه ام یه رژیمی✋✋✋

😁😁😁

چالش بامدادخمار عشق است😍😍😍

من بعد زایمان مونده بودم با انبوهی از چربی و اضافه وزن ... تو چالش پاییزی هشت سانت دور شکمم کم شد و وزنم حدودا سه و نیم کیلو کم شد که البته بخاطر یسری مسائل وزنم استپ بود و خداروشکر الان افتادم رو دور و اومدم تاپیک رو بلرزونم 🤣🤣🤣

از همه دوستانم ممنونم ... همگی دنبال کسی هستیم که از جون و دل دلسوز و مهربون باشه و اگه پیداش کنیم باهاش انس میگیریم ... من اینجا همه سرگروها و در راس الهه جون بامدادخمار رو واقعا دلسوز و خوش قلب دیدم و واقعا تا همیشه یادم میمونه مهربونیاشون 

...

ممنونم از سپیده گلم و فاطمه عزیزم سرگروهام ...♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

سلام...من ۷۵ کیلو هستم با قد۱۷۰ میخام بشم ۷۰ کیلو اگه باب میلم نبود باز هدف میزارم ولی فعلا میخام ۵ کیلو کم کنم ان شاءالله...

@زیتونپرورده  

عزیز جون پیش پیش ازت متشکرم😚😘🌹

وزن شروع  ۷۵😬🙄وزن  هدف  ۷۰😍😋امید بخدا رسیدم بهش باب میلم نبود باز هدف میزارم😊🥰
خوش اومدی با اراده😍💃💃

💋💋💋💋💋 رژلبیت کردم😁😁😁😁

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
😂😂😂😂اقاااا...  اینجا  دیگه باید رند را ببریم‌بالا... مثلا ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا ، بعدشم ه ...

رند هامون از این ب بعد اینطوری میشه،هر ده صفحه،که عقده ای هم نشیم.۱۱،۲۲،۳۳اینطوری۰  

رند هامون از این ب بعد اینطوری میشه،هر ده صفحه،که عقده ای هم نشیم.۱۱،۲۲،۳۳اینطوری۰    

فقط لطفا اخر شبی نباشه 

2706