2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
بچه ها سلام من یه مامان فوق تپلم  مدت هاست اینجا خواننده خاموشم یه بارم کامنت گذاشتم که می‌خوا ...

عزیزم اینجا پر از مامان تپل 😀😀

بیاو شروع کن اما  آرام و آهسته

اگه اهل صبر و حوصله هستی به وزن دلخواه میرسی 

.‌
عزیزم اینجا پر از مامان تپل 😀😀 بیاو شروع کن اما  آرام و آهسته  اگه اهل صبر و حوصله هست ...

😍😍😍

ممنون 

دیگه بخوام نخوام باید لاغر شم

الان گزارش بزارم؟

وزن شروع ۹۳. 😢تاریخ شروع ۱/آبان/۱۴۰۰هدف اول ۸۵😍هدف های بعدی رو بعداً میگم😊۱۵ آبان ۹۲/۴۰۰☹️۱۵ آذر ۹۱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب خب امروز اولین روز فستم بود خیلی خیلیییییییی سخت بووووود برام  اینم چیزایی که امروز خوردم ...

راستی غذاهاس مقوی نخوردی اصلا

پروتئینت کو واقعا؟

روز فست غذای سیر کننده بخور ورزش هم نکن

گروه بنفش💜
2731

@بادکنکناز‍ 

سلام بچه ها صبحونه نون و مربا هویج وگردو

ناهار یه تخم مرغ آبپز البته فقط زرده با گوجه و کاهو

میان وعده نصف سیب و نصف نارنگی و یه گردو 

شام یه دونه کوبیده با یه گوجه پخته 

کالری مجاز ومصرفی۵۰۰

۲۰دقیقه دویدم‌۲۰دقیقه‌پیاده روی کردم

امروز قدرتی نرفتم 

@بادکنکناز    از

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

فکر کنم با توجه به وزنم که ۹۳ کیلوعه متاسفانه🥴 باید گروه قرمز باشم بلد نیستم سر گروه شو تگ کنم☹️

وزن شروع ۹۳. 😢تاریخ شروع ۱/آبان/۱۴۰۰هدف اول ۸۵😍هدف های بعدی رو بعداً میگم😊۱۵ آبان ۹۲/۴۰۰☹️۱۵ آذر ۹۱
بسیار عالی 👌 تخم مرغ کامل میزدی به بدن  فردا میترکونی💪💪

دخترم عاشق سفیده اس سهم خودشو خورد ازمنم زد به بدن😆

بادکنکناز جون شکمم چرا اون جور که میخوام جمع نمیشه

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

@فندق_فسقلی

😐😐

سلام . باز نون زیاد 😐باز پر نشدن کالری 😐

چیکار کنم؟ 😑

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
دخترم عاشق سفیده اس سهم خودشو خورد ازمنم زد به بدن😆 بادکنکناز جون شکمم چرا اون جور که میخوام جمع ن ...

ورزش کن جمع میشه مطمئن باش

من خط وسط شیکمم که عمودیه  اومده قسمت بالا شیکم ی خط افقی افتاده کاملا داره جمع میشه 

چربی زیر شیکم کاملا جمع شده 

.‌
ورزش کن جمع میشه مطمئن باش من خط وسط شیکمم که عمودیه  اومده قسمت بالا شیکم ی خط افقی افتاده کا ...

چه ورزشایی میکنی گلم